I-VII 9.00 - 20.00

Sniego valymas

Iškritęs didesnis kiekis sniego – džiaugsmas vaikams ir rūpestis suaugusiesiems. Žiemos metu sniegas gali pridaryti daug nepatogumų daugiabučių namų kiemuose: sniegu užklotas šaligatvis yra sunkiai praeinamas, užsnigtoje automobilių aikštelėje sumažėja vietos, be to, sniegas prilimpa prie batų ir kartu yra įnešamas į laiptinę ir butus. Jei sniego nevalysite ir orai atšils, susidarys ledas ir balos, kurios bus sunkiai įveikiamos tiek pėstiesiems, tiek automobiliams. „Namų guru“ sniego valymo paslauga padės apsisaugoti nuo nemalonumų žiemą.

Prisnigo? Kvieskite profesionalus:

  • Greitai ir kokybiškai nuvalysime visus kieme esančius praėjimus;
  • Praėjimus, skirtus pėstiesiems, pabarstysime trintį didinančiomis medžiagomis (druska, smėlis), kurios apsaugos nuo paslydimų;
  • Išvalysime automobilių aikštelę ir sniegą iš jos pašalinsime, kad vietos automobiliams žiemos metu nesumažėtų;
  • Pašalinsime sniegą iš vaikų žaidimų aikštelių;
  • Pasirūpinsime kiemo augalų apsauga nuo per didelio sniego sluoksnio;
  • Išmaniai suplanuosime sniego krūvas, kad atšilus orams ir sniegui tirpstant kieme nesusidarytų nepraeinamos balos.

„Namų guru“ siūlo profesionalias sniego valymo paslaugas, kurios gali būti teikiamos tiek pagal poreikį, tiek periodiškai, pagal suderintą grafiką. Dirbame greitai ir kokybiškai, todėl kai atsikelsite ir susiruošite važiuoti į darbą, jūsų kieme sniegas jau bus nukastas. Išvenkite sniego sukeliamų nepatogumų lengvai ir paprastai – „Namų guru“ profesionalios paslaugos taupo jūsų laiką ir pinigus! Neleiskite žiemai apsigyventi savo kieme!

PASLAUGA KAINA

Esame lankstūs papildomoms paslaugoms, pagal Jūsu pageidavimus.

GAUTI PASIŪLYMĄ