Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip atsiskaityti už valymo paslaugas?

Atsiskaityti už valymo paslaugas galite bankiniu pavedimu pagal išankstinę sąskaitą. Jei valymo paslaugos yra teikiamos pasirašius paslaugų teikimo sutartį, atsiskaitoma yra kas mėnėsį, pagal sąskaitą už praėjusį mėnesį atliktus darbus. „Namų guru“ darbuotojams tiesiogiai grynaisiais pinigais atsiskaityti negalima.

Kaip dažnai reikalingas namų valymas, kad švara būtų užtikrinta nuolat?

Namų valymas dažniausiai yra atliekamas kas savaitę – to dažniausiai užtenka tvarkai ir švarai palaikyti. Žinoma, tam tikrais atvejais, pavyzdžiui, jei rengiate vakarėlį, auginate keletą augintinių ar mažų vaikų, gali būti, kad Jums namų valymo paslaugos reikalingos dažniau. Valymo grafiką galime keisti abipusiu sutarimu, tiesiog informuokite mus apie savo poreikius.

Biuro patalpų valymas taip pat atliekamas pagal iš anksto suderintą grafiką. Kaip dažnai jo reikia įvertinti padės įmonės darbo specifiką – nedidelėms biuro patalpoms (iki 100 kv. m.) įprastai pakanka kassavaitinio valymo, o komercines patalpas reikia valyti dažniau. Be to, valymo grafiką gali koreguoti ir sezoniškumas: rudenį į patalpas patenka daugiau purvo, žiemą – sniego ir drėgmės, taigi, patalpos, į kurias dažnai patenkama iš lauko, reikia geriau prižiūrėti.

Kiek kainuos mano buto / namo valymas?

Valymo paslaugos kaina priklauso nuo keleto kriterijų. Vienas pagrindinių yra valomų patalpų plotas, „Namų guru“ valymo paslaugų kaina prasideda nuo 1,5 Eur/kv.m. Taip pat galutinė kaina priklausys ir nuo valymo paslaugų poreikio, pavyzdžiui, generalinis ar poremontinis valymas kainuoja brangiau nei periodinis buto valymas. Galutinė valymo paslaugos kaina taip pat priklauso ir nuo papildomų paslaugų poreikio, pavyzdžiui, jei norite užsakyti langų valymą, jei reikia pašalinti dėmes iš minkštų baldų ir pan.

Kuo skiriasi valymas butui, namui ir ofisui?

Valymo paslaugos savo esme yra panašios, tačiau dažnai patalpų paskirtis lemia tam tikrą specifiką, skirtingų priemonių naudojimo poreikį. Pavyzdžiui, valant laiptines yra poreikis valyti sienas, o į ofiso valymo darbus įskaičiuojamas ir daugybės šiukšliadėžių, kurias turi kiekvienas darbuotojas, ištuštinimas. Pagal šiuos ypatumus „Namų guru“ valymo paslaugos yra klasifikuojamos, tai leidžia mūsų klientams tiksliau pasirinkti jų poreikius atitinkančią paslaugą.

Ar „Namų guru“ darbuotojas naudos mano buitinę chemiją, dulkių siurblį?

Dėl valymo paslaugos teikimui reikalingų priemonių su klientu gali būti sutariama individualiai. Kai valymo paslaugos yra teikiamos periodiškai pagal suderintą grafiką, pavyzdžiui, daugiabučių laiptinių valymas, biuro patalpų valymas, periodinės namų valymo paslaugos, reikalingas priemones „Namų guru“ gali nupirkti ir laikyti Jūsų patalpose, sutartoje vietoje. Nepamirškite, kad apie būtinas papildomas paslaugas (dėmių šalinimas, langų valymas ir kt.) turite mus informuoti iš anksto.

Ar turiu palikti valymo darbų sąrašą „Namų guru“ darbuotojui?

Jei valymo paslaugos užsakomos pirmą kartą, rekomenduojame pasitikti „Namų guru“ darbuotoją ir aprodyti jam patalpas bei papasakoti savo lūkesčius. Jei galimybės pasitikti darbuotoją neturite, galite palikti darbų sąrašą, kuriame numatytos pageidaujamos valymo paslaugos. Tačiau tai taip pat nėra būtina, nes valyti atvykęs „Namų guru“ darbuotojas, jei nėra kliento pageidavimų, pats atliks valymo darbus pagal mūsų įmonėje patvirtintus standartus, orientuotus į kliento poreikius.

Ar reikia pasirašyti paslaugų teikimo sutartį su „Namų guru“?

Jei paslaugos yra teikiamos periodiškai, pagal iš anksto su klientu suderintą grafiką, patogiausia yra pasirašyti paslaugų teikimo sutartį. Rekomenduojame sutartį pasirašyti, jei užsakomos šios paslaugos: daugiabučių laiptinių valymas, biuro patalpų valymas, periodinės namų valymo paslaugos. Taip iš anksto sutarsime valymo paslaugų poreikį ir dirbsime pagal numatytą grafiką, todėl Jums nebereikės sukti galvos dėl švaros.

Kodėl rinktis „Namų guru“?

Jei ieškote kokybės, profesionalumo ir dalykiškumo, nedvejodami rinkitės „Namų guru“. Mūsų valymo paslaugos sukurtos taip, kad geriausiai atitiktų Jūsų lūkesčius. Dirbdami keliame sau aukštus standartus ir remiamės išmėgintais efektyviais darbo optimizavimo metodais. Tai leidžia mums taupyti klientų laiką bei pinigus. Platus „Namų guru“ paslaugų asortimentas leis Jums atrasti tai, ko ieškote: namų valymas, biurų valymas, daugiabučių laiptinių valymas, poremontinis valymas, generalinis valymas ir kitos paslaugos užtikrins švarą Jūsų namuose ar biure. Pamirškite tvarkymuisi skirtus savaitgalius ir patikėkite šį rūpestį mums – namai bus švarūs, o Jūs turėsite daugiau laisvo laiko poilsiui ir pramogoms su šeima.

Kas valys mano namus ar biurą?

„Namų guru“ vadovaujasi atsakingumu, dalykiškumo ir profesionalumo principais bei siekia aukščiausios paslaugų kokybės, todėl visi mūsų darbuotojai pasižymi aukšta bendravimo kultūra, savo darbe ieško optimalių sprendimų, leidžiančių sutaupyti. Mūsų komandą sudaro savo srities profesionalai, savo darbuotojus kruopščiai atrenkame. Valymo paslaugos mums nėra tik valymas – žiūrime į tai kaip galimybę mūsų klientams nuolat džiaugtis švara ir tvarka.

Ką patartina žinoti užsisakant „Namų guru“ paslaugas pirmą kartą?

 

„Namų guru“ teikiamos valymo paslaugos Vilniuje atitinka aukščiausius kokybės standartus. Dirbame lanksčiai ir siekiame patenkinti net išrankiausių klientų lūkesčius, todėl naudojame inovatyvius sprendimus, o mūsų komandą sudaro savo srities profesionalai. Daugiau apie „Namų guru“ skaitykite skiltyje Apie mus.

Pirmą kartą užsakydami paslaugas įvertinkite savo poreikius, patalpos dydį, būtinas papildomas valymo paslaugas. „Namų guru“ teikiamos namų ir biurų valymo paslaugos Vilniuje ir Vilniaus rajone gali būti teikiamos periodiškai, jums patogiu grafiku. Jei nežinote, kokią paslauga geriausiai tiktų ar norite gauti daugiau informacijos, kviečiame susisiekti telefonu arba užsukti kavos į mūsų biurą.