I-VII 9.00 - 20.00

Augintinio priežiūra

Nesukite galvos, kam patikėti mylimo augintinio priežiūrą išvykus – patikėkite šią užduotį „Namų guru“ profesionalams!

Kiekvienam augintiniui net ir trumpas išsiskyrimas su šeimininkais sukelia nemažai streso. Siekiant sumažinti patiriamas neigiamas emocijas, rekomenduojama išvykstant gyvūną palikti jam įprastoje ir gerai pažįstamoje aplinkoje. Mūsų darbuotojai pasirūpins jūsų augintiniu visą laiką, kol būsite išvykę. Išvesime šunelius pasivaikščioti jiems įprastu metu, pasirūpinsime šėrimu ir kita būtina priežiūra. Taip pat prižiūrime kates, jūrų kiaulytes, papūgėles, žiurkėnus ir kitus naminius augintinius. Visada atsižvelgiame į specifinius gyvūno poreikius ir šeimininkų pageidavimus.

Augintinius prižiūri darbo patirties su gyvūnais turintys „Namų guru“ darbuotojai, todėl galite būti ramūs – jūsų augintiniui neteks nuobodžiauti ar liūdėti ilgintis šeimininko. Prižiūrėdami augintinius elgiamės su jais kaip su geriausiais savo draugais, todėl bet kokia parodyta iniciatyva žaisti ir daugiau laiko praleisti lauke neliks nepastebėta. Nesvarbu, išvyksite tik kelioms dienoms ar ilgesniam laikotarpiui, pasirūpinsime augintinio priežiūra visą laiką ir skirsime jam pakankamai dėmesio. Dažnai laikinai be šeimininkų globos likę gyvūnai jaučiasi vieniši ir pamiršti, sunkiai išgyvena išsiskyrimą, ilgainiui tai gali paveikti jų emocinę būseną. Mūsų darbuotojai skiria daug dėmesio kokybiškam bendravimui su gyvūnu, todėl jis visada jausis puikiai.

Suprantame, kad augintinis yra tarsi šeimos narys ir jam norite tik pačios geriausios priežiūros, todėl jūsų augintiniai mums yra tarsi klientai!

PASLAUGA KAINA

Esame lankstūs papildomoms paslaugoms, pagal Jūsu pageidavimus.

GAUTI PASIŪLYMĄ