I-VII 9.00 - 20.00

Biuro langų valymas

„Namų guru“ siūlo profesionalią biuro langų valymo paslaugą įvairaus dydžio biurams, butams, namams ir komercinėms patalpoms. Pro spindinčius švara langus pasaulis visada atrodo gražesnis, todėl leiskite mums pasirūpinti Jūsų langais. Biuro langų valymas iš tikrųjų yra viena iš sunkiausių valymo užduočių, reikalaujanti specialių žinių ir, dažniausiai, specialios įrangos. Biuro langai paprastai būna dideli, vitrininiai ar įvairių formų – profesionali mūsų komanda išvalys juos visus.

Švarus stiklas praleidžia daugiau saulės spindulių, todėl švarūs langai yra būtinas tvarkingos ir jaukios aplinkos elementas. Deja kartais langus išvalyti yra ne tik sunku, bet ir pavojinga: lipimas kopėčiomis, bandymas pasiekti sunkiai prieinamas vietas gali baigtis liūdnai. Nevarkite ir iš karto kvieskite profesionalus. Mūsų naudojamos modernios priemonės bei įrankiai leidžia tinkamai pasirūpinti įvairaus formato ir dydžio langais. „Namų guru“ biuro langų valymas susideda iš kelių darbų etapų:

  • Dulkių, purvo, žiedadulkių ir kitų nešvarumų pašalinimas nuo lango išorinio paviršiaus;
  • Lanko rėmo ir kampų valymas;
  • Stiklo blizginimas specialiomis priemonėmis;
  • Stiklo nusausinimas, palangės valymas pagal poreikį.

Biuro langų valymas – paslauga, kurią galima užsakyti tiek kaip vienkartinę, tiek kaip periodinę paslaugą. Neleiskite savo biuro aplinkai prarasti jaukumo ir švaros įspūdžio – pasirūpinkite biuro langais profesionaliai, su „Namų guru“!

Esame lankstūs papildomoms paslaugoms, pagal Jūsu pageidavimus.

GAUTI PASIŪLYMĄ