Langų valymas

Kiekviena šeimininkė žino, kokiu sunkiu ir varginančiu darbu yra langų valymas. Patikėkite jį profesionalams ir skirkite savo laiką malonesniems užsiėmimams! Mažiau langų valymo – daugiau laiko su šeima ir geresnės emocijos.

„Namų guru“ siūlo profesionalaus langų valymo paslaugą įvairaus dydžio butams, namams ir komercinėms patalpoms. Pro spindinčius švara langus pasaulis visada atrodo gražesnis, todėl leiskite mums pasirūpinti Jūsų langais. Langų valymas iš tikrųjų yra viena iš sunkiausių valymo užduočių, reikalaujanti specialių žinių ir, dažniausiai, specialios įrangos. Dideli, vitrininiai ar įvairių formų namų langai – profesionali mūsų komanda išvalys juos visus.

Švarus stiklas praleidžia daugiau saulės spindulių, todėl švarūs langai yra būtinas tvarkingos ir jaukios aplinkos elementas. Deja kartais langus išvalyti yra ne tik sunku, bet ir pavojinga: lipimas kopėčiomis, bandymas pasiekti sunkiai prieinamas vietas gali baigtis liūdnai. Nevarkite ir iš karto kvieskite profesionalus. Mūsų naudojamos modernios priemonės bei įrankiai leidžia tinkamai pasirūpinti įvairaus formato ir dydžio langais. „Namų guru“ langų valymas susideda iš kelių darbų etapų:

  • Dulkių, purvo, žiedadulkių ir kitų nešvarumų pašalinimas nuo lango išorinio paviršiaus;
  • Lanko rėmo ir kampų valymas;
  • Stiklo blizginimas specialiomis priemonėmis;
  • Stiklo nusausinimas, palangės valymas pagal poreikį.

Langų valymas – yra paslauga, kurią galima užsakyti tiek kaip vienkartinę, tiek kaip periodinę paslaugą. Neleiskite savo aplinkai prarasti jaukumo ir švaros įspūdžio – pasirūpinkite langais profesionaliai, su „Namų guru“!

UŽSAKYTI