I-VII 9.00 - 20.00

Valymas po nuomininkų

Ne paslaptis, kad nuomininkai išsikraustydami palieka tikrą netvarką – jiems čia gyventi ar dirbti nebereikės, todėl nebėra prasmės ir valyti dulkes ar blizginti langus. Visgi norint būstą ar patalpas pernuomoti, reikia susitvarkyti ir vien tik šluotos su šluoste tikrai nepakaks – nuomotojai žino, kad šiuo atveju reikės paplušėti iš peties. O nuo tvarkymosi niekur nepabėgsite, nes namų valymas suteikia jaukumo ir tvarkos pojūtį, todėl būstas atrodo daug patraukliau. Jei nuomojamos komercinės patalpos, valymas tampa dar svarbesniu kriterijumi, nes verslas taupo laiką, o patalpų valymas, priklausomai nuo jų dydžio, kartais gali užtrukti ir ilgiau nei dieną.

Namų valymas ir paruošimas nuomai

Jei ketinate nuomoti ar pernuomoti būstą, visada rinkitės kruopštaus valymo paslaugą. Net jei namai ir prižiūrėti, nauji gyventojai į viską žiūri labai priekabiai ir tai tikrai suprantama. Niekas nenori atsikraustyti į būstą, kur jau laukia daugybė darbų: riebalų sluoksniu pasidengusios virtuvės plytelės, kalkių nuosėdos vonioje, dulkės kampučiuose ir užkaboriuose… „Namų guru“ namų valymas – paslauga, kuri leis tinkamai paruošti gyvenamąsias patalpas nuomai. Švaros, gaivos ir tvarkos pojūtis iškart atkreipia dėmesį, todėl naujus nuomininkus rasti bus paprasčiau. Be to, tvarkingi ir prižiūrėti namai visada atrodo geriau, todėl tinkamai paruošus būstą nuomai galima tikėtis ir didesnės nuomos kainos. Tvarkingame būste norisi gyventi, todėl tinkamai pasirengę neužgaišite laiko patikimų nuomininkų paieškai.

Žinoma, namų šeimininkai kartais pasiryžta namus tvarkyti ir patys, bet prieš priimdami šį sprendimą gerai pagalvokite, ar tikrai verta. Reikės ne tik sutvarkyti namus, bet ir išblizginti kiekvieną kampelį. Ši užduotis pasunkėja tuo atveju, jei norite būstą pernuomoti – žinodami, kad greitai išsikraustys, ankstesni nuomininkai namais taip gerai nebesirūpina, todėl išvalyti kai kurias vietas (pavyzdžiui, virtuvę, vonios kambarį) tampa daug sunkiau. Ar tikrai norite visą dieną sunkiai vargti valydami namus? „Namų guru“ namų valymo paslauga būtų daug sumanesnis pasirinkimas: patikėję namų valymą profesionalams džiaugsitės ir puikiu rezultatu, ir laisvu laiku.

 

Valymo metu atliekami darbai:

 • Dulkių ir dėmių valymas nuo paviršių visuose prieinamuose vietose;
 • Langų ir jų rėmų valymas;
 • Durų ir staktų valymas;
 • Kruopštus vonios kambario valymas dezinfekuojančiomis priemonėmis (įskaitant tualetą);
 • Grindų ir jų apvadų valymas ;
 • Kiliminės dangos/kilimų siurbimas;
 • Dulkių ir dėmių valymas nuo sienų, baldų ir kilimų;
 • Šiukliadėžių valymas ir šiukšlių išnešimas;
 • Šviestuvų ir jungtukų valymas;

Papildomos paslaugos:

 • Specialus buitinės technikos valymas;
 • Senų baldų išnešimas;
PASLAUGA KAINA
Valymas po nuomininkų nuo 1,68 €/m²

Esame lankstūs papildomoms paslaugoms, pagal Jūsu pageidavimus.

GAUTI PASIŪLYMĄ