I-VII 9.00 - 20.00

Minkštų baldų valymas

Minkštieji baldai – kiekvienų namų puošmena, tačiau savo pradinę išvaizdą jie ilgai išlaikys tik tuomet, jei tinkamai jais pasirūpinsite.

Jaukiai susirangę fotelyje ar antsofos dažnai mėgstame užkąsti, o naminiai gyvūnai ir maži vaikai visiškai nesirūpina minkštų baldų švara. Ilgainiui audiniai praranda savo tikrąjį atspalvį, blunka arba tamsėja, atsiranda dėmės, kaupiasi purvas ir dulkės. Viso tai išvalyti namų sąlygomis sunku, o dažnai ir tiesiog neįmanoma, tad galvoje pradeda suktis mintys apie baldų keitimą. Tačiau neskubėkite, minkštų baldų valymas, kurį atliks mūsų profesionalų komanda, grąžins Jūsų baldams puikią išvaizdą!

Kada reikalingas minkštų baldų valymas?

Net jei minkšti baldai atrodo puikiai, rekomenduojame bent kartą per metus atlikti giluminį jų valymą. Jo metu pašalinami mikroorganizmai ir dulkės, kurios sukelia įvairias alergines reakcijas ir susirgimus. Tai itin svarbu, jei kenčiate nuo alergijos padarinių: dažnai čiaudite, kosėjate, juntate alerginę slogą, akių perštėjimą, ašarojimą ir kitus simptomus.

Ant tekstilės paviršių dažnai kaupiasi mikroorganizmai ir virusai, kuriuos parsinešame ant batų ir drabužių, grįždami į namus. Nors jie yra nematomi, gali sukelti pavojų ir nemalonių padarinių, nuo kurių apsaugo minkštųjų baldų valymas. Pasirūpinkite švara ir jaukiai jauskitės savo namuose.

Minkštų baldų valymo privalumai

Minkšti baldai yra patogūs naudoti ir dailiai atrodo interjere, tačiau tekstilę namuose visada reikia atidžiai prižiūrėti – čia kaupiasi mikroorganizmai ir kiti nešvarumai. Minkštuose balduose, ant audinio paviršiaus ir giliau, kaupiasi dulkės ir žiedadulkės, negyvos odos ląstelės, kuriomis minta sparčiai besidauginančios dulkių erkutės. Visa tai iš baldo įmanoma panaikinti tik atliekant profesionalų giluminį valymą.

 

Minkštų baldų valymas suteikia šiuos privalumus:

  • Pašalina dėmes ir baldo paviršiuje esantį purvą bei nešvarumus;
  • Išvalo giliau esančius nešvarumus, pašalina mikroorganizmus;
  • Sunaikina dulkių erkutes ir įvairius alergenus;
  • Pašalina nemalonius kvapus, naminių gyvūnų kvapą;
  • Suteikia baldų gražią išvaizdą;
  • Prailgina baldo naudojimo laiką.

Grąžinkite savo baldams pradinę išvaizdą ir džiaukitės švara savo namuose. „Namų guru“ atlieka įvairių minkštų baldų valymą: valome sofas, fotelius, lovas ir kt. Valymas yra atliekamas Jūsų namuose, tad nereikia vargti nešant sunkių baldų iš buto. Pakvieskite švarą į savo namus!

 

PASLAUGA KAINA
Kampo / Sofos valymas nuo 7,00 €/Už sėdimą vietą
Odinių Baldų valymas + impregnavimas 8,00 €/Už sėdimą vietą
Fotelio valymas 10,00 €
Kėdės valymas/plovimas 3,00 €

Esame lankstūs papildomoms paslaugoms, pagal Jūsu pageidavimus.

GAUTI PASIŪLYMĄ