I-VII 9.00 - 20.00

Generalinis daugiabučių valymas

Gyvenant daugiabutyje, kyla poreikis pasirūpinti ne tik savo namais ir jų švara, bet ir bendrojo naudojimo patalpomis. Švara dvelkiančios ir tvarkingos laiptinės, rūsiai bei kitos daugiabučio prieigos leidžia maloniau jaustis ir namo gyventojams, ir čia užsukantiems jų svečiams. Visgi šios patalpos dažnai yra gana didelės, aukštas lubas pasiekti sudėtinga, o dėl tvarkymosi darbų sutarti su kaimynais taip pat gali būti nelengva. Geriausia išeitis – kviesti valymo paslaugų profesionalus „Namų guru“.

Kada reikalingas generalinis daugiabučių valymas?

Generalinis valymas, skirtas daugiabučiams, yra paslauga, kuri leis bendrojo naudojimo patalpoms vėl suspindėti. Šis valymas yra geriausias pasirinkimas tuomet, jei ilgesnį laikotarpį patalpos nebuvo labai rūpestingai prižiūrimos, po remonto darbų, net jei butą remontavo vienas kaimynas – statybinės dulkės lengvai pasklinda ir prilimpa prie įvairiausių paviršių. Taip pat generalinis valymas yra rekomenduojamas ir po laiptinės ar rūsio patalpų remonto.

Daugiabučiuose, bendrojo naudojimo patalpose dažnai naudojamos seniau gamintos apdailos medžiagos, kurių paviršiai kaupia įvairius nešvarumus. Šie nešvarumai gadina estetinę patalpų išvaizdą, suteikia nešvaros pojūtį, o galiausiai netgi skleidžia nemalonius kvapus ir su batais ar ant naminių augintinių kailiuko ir pėdučių yra pernešami į butą. Be to, bendrojo naudojimo patalpose, kurias daugiabučio gyventojai neišvengiamai kerta prieš patekdami į savo butus, susikaupusios statybinės dulkės gali tapti įvairių alerginių reakcijų priežastimi. Švarios patalpos visada atrodo estetiškiau, yra sveikesnės gyventi.

Kaip atliekamas generalinis valymas?

Generalinio valymo metu yra atliekami įprasti valymo ir plovimo darbai, tačiau „Namų guru“ specialistai skiria papildomo dėmesio statybinių kalkių pašalinimui nuo įvairių paviršių ir sunkiai prieinamose vietose (pvz., už vamzdžių ar elektros jungiklių). Šiam darbui naudojama speciali įranga, kuri užtikrina, kad iš patalpų statybinės kalkės yra visiškai pašalinamos. Taip pat generalinio valymo metu yra iš abiejų pusių valomi ir išblizginami langai, šviestuvai ir kitos patalpų interjero detalės.

„Namų guru“ valymo specialistai taip pat įvertins panaudotas apdailos medžiagas ir galimybes jas nuvalyti. Pavyzdžiui, daugiabučių laiptinėse dažnai susiduriama su ištepliotomis sienomis, įvairių dažų ar sąveikos su dažančiomis medžiagomis poveikiu, kurį esant tinkamoms sąlygoms galima panaikinti. Taip pat gali būti atliekamas ir giluminis akmens plytelių ar kitų paviršių valymas, priklausomai nuo medžiagų ir poreikio valymo metu „Namų guru“ specialistai gali parinkti medžiagas suteikiančias ilgaamžiškumo ir padedančias ilgiau išsaugoti estetinę išvaizdą. „Namų guru“ generalinį valymą daugiabučiams gyventojai dažnai pasirenka laiptinei sutvarkyti, o po generalinio valymo švarai palaikyti pakanka periodinio valymo paslaugos.

Generalinio valymo kaina

Generalinis valymas – sudėtinė paslauga, todėl jos kaina yra nustatoma gana individualiai. Taip pat valymo paslaugos kainos priklauso ir nuo valomų patalpų ploto, užterštumo, papildomų užsakovo pageidavimų. Jei norite sužinote preliminarią kainą – susisiekite su mumis ir pateiksime pasiūlymą!

Esame lankstūs papildomoms paslaugoms, pagal Jūsu pageidavimus.

GAUTI PASIŪLYMĄ