I-VII 9.00 - 20.00
1

Miestas

Gatvė

Plotas (m2)

Kambarių skaičius

2

Lengvo valymo metu išvalysime visas lengviau prieinamas erdves, o kitiems paviršiams suteiksime naujo švytėjimo. Ši paslauga – tikras išsigelbėjimas, kai reikia skubiai butą paversti reprezentatyvia ir tvarkinga erdve. Susilaužius koją, laukiant uošvių ar kitų svarbių svečių, grįžus po ilgų atostogų ar po vakarėlio namuose – lengvas valymas visada yra geriausiu sprendimu, kokį galite priimti.

Generalinis valymas reikalingas tuomet, kai tiesiog išplauti grindis ir nuvalyti dulkes nepakanka – tai paslauga netvarkingam ar apleistam butui. Mūsų profesionaliai dirbanti komanda surinks ir pašalins visas šiukšles, išvalys dulkes ir pašalins jas nuo visų, net ir sunkiai prieinamų paviršių. Pasirūpinsime grindimis, sienomis ir lubomis, o esant poreikiui atliksime ir minkštų paviršių (kilimo, kiliminės dangos) ar baldų valymą.

Statybų ir patalpų remonto metu neišvengiamai susiduriama su tarša, todėl būtinas specialus valymas, užtikrinsiantis patalpų švarą ir gyvenimui tinkamą aplinką. „Namų guru“ profesionalai atlieka įvairius valymo darbus statybų metu arba po jų, operatyviai sutvarko patalpas po didesnių remonto darbų. Pasirūpinkite, kad gyventi naujuose namuose būtų gera!

3
Pageidaujama valymo data ir laikas
Prašome pasirinkti Jus dominančią valymo datą ir laiką.

Data

Laikas

Telefono numeris

El. paštas

Komentaras

4

Papildomos paslaugos

5
apskaičiuoti kainą
Tikslią kaina pateiksime po būsto/patalpų apžiūros.