I-VII 9.00 - 20.00

Biuro aplinkos priežiūra

Malonioje biuro aplinka – malonesnis ir darbas. Tvarkinga aplinka, švari danga ir rūpestingai prižiūrėta augmenija, o žiemą – pašalintas sniegas nėra vien tik darbai. Tai – rūpestis, kurį parodote savo klientams ir darbuotojams, įmonės įvaizdis ir dar daugiau. Kartais nemaloni aplinka lemia netgi prastesnius verslo rezultatus. Neleiskite sau suklysti ir visada laiku pasirūpinkite savo biuro aplinkos priežiūra, o „Namų guru“ profesionalai Jums padės. Sukurkite tokią biuro aplinką, kuri būtų maloni tiek darbuotojams, tiek klientams.

Siūlome platų spektrą biuro aplinkos priežiūrai skirtų paslaugų, kurias galima pasirinkti pagal individualius poreikius. Skirtingo tipo paslaugos gali būti įvairiai grupuojamos, todėl taip užtikriname verslo specifiką atitinkančius poreikius. Mūsų komandą sudaro įvairių sričių profesionalai, todėl visiems darbams atlikti pasitelkiame modernius sprendimus ir praktika paremtas žinias.

„Namų guru“ biuro aplinkos priežiūros paslaugos:

  • Budintis kiemsargis;
  • Šiukšlių surinkimas ir išvežimas;
  • Vejos pjovimas ir priežiūra;
  • Gėlynų ir pavienių augalų priežiūra;
  • Lauko takų priežiūra ir šlavimas;
  • Sniego valymas;
  • Lauko apšvietimo sistemos profilaktinė ir periodinė priežiūra.

Visos paslaugos gali būti teikiamos kaip vienkartinės, periodiškai ar nuolatos. Pasirašant bendradarbiavimo sutartį, padedame klientui  identifikuoti savo poreikius ir suderiname paslaugų teikimo grafiką. „Namų guru“ profesionalai puikiai pasirūpins ir nedideliu sodeliu prie Jūsų įėjimo fasado, ir viso verslo centro aplinkos priežiūra. Rinkitės profesionalią biuro aplinkos priežiūrą!

Esame lankstūs papildomoms paslaugoms, pagal Jūsu pageidavimus.

GAUTI PASIŪLYMĄ