I-VII 9.00 - 20.00

Elektros lempučių tikrinimas

Tebūnie šviesa!

Elektros lemputės pakeitimas yra gana lengva užduotis, tačiau jei lempučių yra keliolika ar keliasdešimt? Jei jos skiriasi savo parametrais ir forma, o aukštai įrengtus šviestuvus pasiekti sudėtinga? Be to, ne visi skubame rūpintis bendrojo naudojimo patalpomis ir slapta tikimės, kad lemputes koridoriuje pakeis kaimynas, tačiau jis, kaip ir jūs, visiškai nesiskubina… Būtent dėl šių priežasčių daugiabučių namų gyventojai dažnai susiduria su apšvietimo priežiūros problemomis, tačiau „Namų guru“ siūlo puikią išeitį.

Elektros lempučių tikrinimo paslauga

Šviesa bendrojo naudojimo patalpose užtikrina jaukumą ir saugumą, ji ypatingai reikalinga šaltojo sezono metu, kai dienos sutrumpėja ir anksti temsta. Pamirškite perdegusias ir mėnesių mėnesius nepakeičiamas lemputes, jų mirksėjimą ar blausią šviesą ir kvieskite profesionalus.

„Namų guru“ atliks šiuos darbus:

  • Visų elektros lempučių tikrinimą sutartose patalpose ir/ar lauke, daugiabučio prieigose;
  • Reikalingų elektros lempučių keitimą pritaikant analogiškas, geriausiai tinkančių parametrų lemputes;
  • Šviestuvų valymo darbus;
  • Paruoš detalią ataskaitą apie atliktų darbų apimtį.

„Namų guru“ komanda greitai patikrins elektros lemputes ir nustatys keitimo poreikį bei parinks tinkamas pakeitimui lemputes. Jei reikia, mūsų darbuotojai taip pat atliks ir šviestuvų ar šviestuvų gaubtų valymo darbus, kad šviesa geriau sklistų. Pasiekiame net ir aukštai įrengtus šviestuvus, keičiame įvairaus tipo lemputes.

Elektros lempučių tikrinimo paslaugą rekomenduojama atlikti bent kartą per metus, tam tinkamiausias metas yra vasaros arba rudens laikotarpiai. Nelaukite, kol perdegs paskutinė lemputė ir kaimynas, lipdamas neapšviestais laiptais, išsisuks koją – pasirūpinkite tinkamu apšvietimu jau šiandien!

PASLAUGA KAINA
Lempučių tikrinimas Sutartinė

Esame lankstūs papildomoms paslaugoms, pagal Jūsu pageidavimus.

GAUTI PASIŪLYMĄ