I-VII 9.00 - 20.00

Vienkartinis namų valymas

Net ir kruopščiai prižiūrimuose namuose kartais prireikia pagalbos. Laiko vis pristinga, o dulkės ir nešvarumai nieko nelaukia. Išeitis? Vienkartinis namų valymas, kuris yra tikru išsigelbėjimu tuomet, kai skubiai reikia užtikrinti švarą ir tvarką, kai pristigote laiko ar tiesiog neturite noro tvarkytis. Kvieskite kvalifikuotų specialistų „Namų guru“ komandą!

Vienkartinis namų valymas užtikrins švarą ir jaukumą namuose: išvalysime langus, grindis ir kitus paviršius, suteiksime jūsų namams naujo švytėjimo ir gaivios švaros pojūtį. Savo darbe naudojame inovatyvius sprendimus, todėl galite be jokios baimės patikėti namų švarą į mūsų rankas – puikiai pasirūpinsime kiekvienu namų kampeliu. Tinkamai parinktos priemonės ir įranga užtikrina, kad mūsų komanda darbus atliks greitai ir be priekaištų.

Kada rekomenduojamas vienkartinis namų valymas?

Jei pastebėjote, kad spintų viršuje ar ant kitų rečiau naudojamų daiktų jau kaupiasi dulkės, nedvejodami kvieskite profesionalus. Vienkartinio valymo metu išvalysime visas sunkiau prieinamas erdves, kuriose įprastai kaupiasi nešvarumai ir dulkės, o kitiems paviršiams suteiksime naujo švytėjimo. Ši paslauga – tikras išsigelbėjimas, kai reikia skubiai butą paversti reprezentatyvia ir tvarkinga erdve. Susilaužius koją, laukiant uošvių ar kitų svarbių svečių, grįžus po ilgų atostogų ar po vakarėlio namuose – vienkartinis namų valymas visada yra geriausiu sprendimu, kokį galite priimti.

Negaiškite savo laiko tvarkymuisi ir valymui, patikėkite šį darbą „Namų guru“ profesionalams!

Esame lankstūs papildomoms paslaugoms, pagal Jūsu pageidavimus.

GAUTI PASIŪLYMĄ