I-VII 9.00 - 20.00

Periodinis biuro valymas

Verslo vieta svarbi ne tik darbuotojams, bet ir čia užsukantiems klientams, o galiausiai – ir bendram įmonės įvaizdžiui ir mikroklimatui. Tvarkingas biuras suteikia užuominą apie tvarkingai veikiančią įmonę, arba atvirkščiai – netvarka biure įspėja apie veiklos nesklandumus. Perduokite teisingą žinutę į biurą užsukusiems klientams. Taigi, „Namų guru“ biuro valymas yra daug daugiau nei valymas, tai – Jūsų įmonės įvaizdžio dalis.

Pasirūpinkite darbuotojais!

Darbuotojai biuro patalpose praleidžia mažiausiai 40 valandų per savaitę. Čia jie dirba kompiuteriu, kuria ir įgyvendina projektus, atlieka kitus jiems pavestus darbus ir siekia bendro tikslo – įmonės sėkmės. Darbuotojai negali būti atsakingi už tvarką, nes jų tiesioginis darbas yra svarbesnis. Bet netvarka blaško mintis ir trukdo susitelkti į informaciją. Valytojos samdymas dažniausiai nėra gera išeitis, nes tokio darbuotojo darbo kokybę reikia papildomai kontroliuoti, rūpintis atostogomis, priemonėmis ir kt. Pamirškite visus šiuos vargus ir pasirūpinkite savo darbuotojų gerove su „Namų guru“ profesionalų komanda:

  • Biuro valymas pagal iš anksto suderintą grafiką;
  • Jokio trukdymo įmonės darbuotojams (triukšmo, šiukšlių, šluosčių ir kt.);
  • Naujausios valymo priemonės ir technologijos;
  • Profesionalų komanda: profesionalumas, komunikabilumas, diskretiškumas;
  • Aukščiausia valymo paslaugos kokybė;
  • Visada puikus pirmasis įspūdis apie Jūsų biurą – kada klientai beužsuktų.

Universalumas ir lankstumas

„Namų guru“ komandoje daug dėmesio skiriame aukštų standartų įgyvendinimui ir tobulėjimui. Biuro valymas mums nėra tik grindų plovimas ar siurbimas, suprantame, kad valydami Jūsų biurą tampame verslo partneriais ir visada esame pasirengę padėti. Profesionalumas ir žinios leidžia mūsų darbuotojams greitai ir sklandžiai prisitaikyti prie įvairių sričių verslo specifikos, o vadybiniai mūsų sprendimai – visada užtikrinti laiku ir kokybiškai atliktas paslaugas. Jūsų biuras visada bus švarus ir tam neprireiks net menkiausių Jūsų pastangų – tiesiog mėgaukitės švara!

Pasirašius bendradarbiavimo sutartį, suderinsime visas svarbias detales ir paruošime siūlomą valymo darbų grafiką. Optimaliai suplanuosime biuro valymo laiką ir dažnį, tad visi darbuotojai galės mėgautis tvarkinga darbo vieta, švariomis biuro patalpomis ir produktyviai dirbti savo darbą.

„Namų guru“ naudojami modernūs sprendimai leidžia mūsų klientams sutaupyti. Komercinio valymo paslaugoms renkamės tas priemones, kurios veikia efektyviausiai ir investuojame į valymo techniką, atitinkančią verslo poreikius.

Bendras tikslas

„Namų guru“ komanda dirba siekdama geriausių rezultatų, kaip ir Jūsų verslas. Jei norite pasiekti geriausio, rinkitės geriausius ir savo biuro priežiūrai. Optimaliausi ir išmanūs sprendimai, visada konkurencingos kainos ir aukščiausia paslaugų kokybė – tai tik dalis privalumų, kuriuos siūlome verslo klientams. Taupome savo ir Jūsų laiką bei pinigus, formuojame teigiamą įvaizdį, o į valymo paslaugas žvelgiame šiuolaikiškai ir moderniai. Mūsų komanda yra guru valymo srityje. Siekite savo verslo tikslų su geriausiais!

Esame lankstūs papildomoms paslaugoms, pagal Jūsu pageidavimus.

GAUTI PASIŪLYMĄ