I-VII 9.00 - 20.00

Periodinis laiptinės valymas

Kad laiptinės valymas nekiršintų kaimynų…

Daugiabučių namų laiptinėmis naudojasi visi kaimynai, tačiau jų priežiūra dažnai tampa įvairios nesantaikos priežastimi. Dažniausia nesutarimų tema – valymas ir priežiūra. Kivirčų dėl to kyla įvairių: tai pirmojo aukšto kaimynė teigia nesinaudojanti liftu, tai kažkas išvyksta ir atsisako valyti pagal grafiką, o pasamdyta valytoja dažnai mėgsta imituoti darbą ir praleidžia įsisenėjusias dėmes. Išeitis? Kvieskite profesionalią „Namų guru“ komandą.

Kodėl laiptinės valymas toks svarbus?

Laiptinės valymas – svarbi paslauga, nes visi ateinantys į namą pirmiausiai patenka būtent į laiptinę. Laiptinė yra tarsi viso namo gyventojų veidas, tad jei tas veidas nešvarus, tai iš karto nemaloniai nuteikia. Taigi, kiekvienas praėjimas pro netvarkingą laiptinę gadina nuotaiką tiek patiems gyventojams, tiek jų svečiams. Nedelskite ir kvieskite profesionalus, kurie operatyviai pasirūpins namo laiptine.

Profesionalių paslaugų privalumai

„Namų guru“ teikia kokybiškas daugiabučių laiptinės valymo paslaugas, kurios visapusiškai užtikrina gyventojų poreikius. Pasirinkdami profesionalus ne tik gausite geriausią kainos ir kokybės santykį, bet ir užkirsite kelią kaimynų nesutarimams – valome viską, todėl nebus prie ko prisikabinti net ir kandžiai kaimynei iš pirmojo aukšto.

„Namų guru“ laiptinės valymas suteikia šiuos privalumus gyventojams:

  • Valome ne tik grindis, bet ir sienas bei kitus bendro naudojimo komponentus;
  • Pašaliname dėmes nuo laiptinės sienų;
  • Prižiūrime pašto dėžutes, užtikriname jų švarą;
  • Atliekame visapusišką lifto valymą;
  • Valome rūsio patalpas;
  • Naudojame periodiškai keičiamas šluostes, kurios užtikrina geriausią valymo kokybę;
  • Dirbame tiksliai pagal iš anksto suderintą grafiką, o laiptinės skelbimo lentoje visada pateikiame ataskaitą apie atliktus darbus.

Tai privalumai, kuriais užsisakę „Namų guru“ paslaugas galite mėgautis. Sutartinis laiptinės valymas dažniausiai neduoda norimų rezultatų, be to, sukelia barnius tarp kaimynų, skatina nesantaiką. Pavienių valytojų samdymas dažniausiai ilgainiui nuvilia savo darbo kokybe. Be to, valytojos laiptinėje dažnai laiko ir savo valymo priemones bei skalaujamas šluostes, jų darbui yra reikalingas vanduo – visa tai sukelia namo gyventojams papildomų nepatogumų, o panaudotos šluostės skleidžia nemalonų kvapą.

Laiptinės valymo kaina

Rinkitės profesionalus ir užsitikrinkite geriausią kainos ir kokybės santykį. Namų valymo kaina priklauso nuo iš anksto sutarto darbų grafiko, darbų apimties bei laiptinės ploto. Visą kainodarą „Namų guru“ savo klientams pateikia skaidriai ir aiškiai, netaikome jokių paslėptų mokesčių, o apie atliktus darbus visada informuojame laiptinės skelbimų lentoje.

Kokios paslaugos ir koks jų periodiškumas Jūsų laiptinės gyventojams yra reikalingas, galite sutarti susirinkimo metu. Bendru namo gyventojų susitarimu galėsite optimaliai sudėlioti reikalingų paslaugų krepšelį, pavyzdžiui, užsisakyti kassavaitinį visos laiptinės valymą, o rūsio patalpas valyti tik kas antrą savaitę.

Nevarkite su nekvalifikuotais darbuotojais, valymo priemonėmis ir nepatenkintais kaimynais – pasirinkite valymo profesionalus!

Esame lankstūs papildomoms paslaugoms, pagal Jūsu pageidavimus.

GAUTI PASIŪLYMĄ