I-VII 9.00 - 20.00

Kodėl „Namų guru“?

„Namų guru“ – geriausias Jūsų pasirinkimas, kuris apsaugos nuo visų vargų rūpinantis namų švara. Ir visai nesvarbu, kur gyvenate: nedideliame studijos tipo bute ar kelių aukštų prabangiame užmiesčio name, o galbūt reikia sutvarkyti sodo namelį – visos užduotys mums įveikiamos.

„Namų guru“ švaros paslaugos

Mūsų švaros paslaugos yra skirtos įvairioms gyvenamosioms, komercinėms ir kitų paskirčių patalpoms. Pagrindinis svaros paslaugų paketas susideda iš vienkartinių ir periodinių valymų pagal grafiką, tačiau siūlome ir kitas paslaugas, kurių dažniausiai prireikia keletą kartų per metus. Šias paslaugas gali rinktis tiek nauji, tiek esami klientai, atsižvelgdami į savo poreikius.

„Namų guru“ papildomos švaros paslaugos:

  • Langų valymas yra sudėtingas darbas namuose ir dar sudėtingesnis darbas biure, kuriame gausu langų. Nevarkite ir rinkitės visada užtikrintai puikų rezultatą – su „Namų guru“ Jūsų langai spindės be jokio vargo.
  • Kilimų valymas yra patogi paslauga, leidžianti antram gyvenimui prikelti senesnius, ryškią spalvą nuo dulkių jau praradusius kilimus, arba išgelbėti tuos kilimus, kuriems nutiko nelaimė, pavyzdžiui, apliejote vynu, riebalais, kava ar kitu sunkiai išplaunamu ir dažančiu skysčiu.
  • Minkštų baldų valymas higienos specialistų yra rekomenduojamas bent porą kartų per metus. Tai padeda užtikrinti švarą ir pašalinti net ir tuos nešvarumus, kurių nematome plika akimi. Minkštų baldų valymas yra atliekamas vietoje, esant poreikiui pašalinamos ir dėmės, tad ši paslauga puikiai tiks tiek namams, tiek biurui.
  • Lauko žaliuzių valymas dažnai yra iš tikrųjų sudėtingas, tačiau tik ne profesionalų komandai. Pasirūpinti šiuo eksterjero komponentu yra labai svarbu, nes jis turi daug įtakos bendram fasado vaizdui. Nelaukite ir kvieskite mūsų komandą, kuri pasirūpins lauko žaliuzių švara.
  • Nuomojamo būsto administravimas yra visiems būsto savininkams skirta paslauga. Tai galimybė „įdarbinti“ nenaudojamą gyvenamąjį būstą be jokių pastangų: mes jį sutvarkysime, esant reikalui atliksime smulkius remonto darbus, surasime nuomininkus ir administruosime nuomą sutartu laikotarpiu.
  • Kapų priežiūra – tai dėmesys ir pagarba artimiesiems. Ši paslauga leis visada pasirūpinti brangių žmonių amžino poilsio vieta, nesvarbu kuriame pasaulio kampelyje bebūtumėte. Išsakykite savo pageidavimus ir mūsų komanda pasirūpins kapų priežiūra.
  • Augintinio priežiūra yra itin reikalinga, kai prireikia išvykti atostogų ar darbo reikalais. Išvenkite bereikalingo streso augintiniui ir palikite jį jam įprastuose namuose, o visais kitais augintinio poreikiais pasirūpinsime mes.
  • Sniego valymas – sezoninė paslauga skirta tiek privačių namų savininkams, tiek daugiabučių gyventojams ar biurų pastatų administratoriams. „Namų guru“ pasirūpins nereikalingu sniego pertekliumi ir tvarkingai atkas praėjimus bei pravažiavimus.

Turite kitokią užduotį? Galbūt galėsime ją atlikti! Susisiekite ir suteikite informacijos, tikėtina, kad mūsų lanksti komanda galės padėti 🙂

Esame lankstūs papildomoms paslaugoms, pagal Jūsu pageidavimus.

GAUTI PASIŪLYMĄ