„Namų guru“ kviečia tapti komandos dalimi!

 

Kokie mes?

Esame komanda, kuri vertina profesionalumą, bendradarbiavimą ir iniciatyvumą. Nors kartais tenka dirbti atskirai, visada esame komanda ir siekiame bendro tikslo. Kiekvienas mūsų esame guru savo srityje, todėl vertiname kiekvieno savo komandos nario žinias bei įgūdžius ir skatiname juos gerinti. Esame draugiški ir lankstūs, visada siekiame geriausio rezultato savo klientams, tačiau kartu nepamirštame ir savęs, tad dirbti su mumis visada įdomu.

Kaip mes dirbame?

Darbo dieną pradedame nuo puodelio kvapnios kavos. Visada aptariame dienos darbus, susidėliojame grafikus ir padedame vieni kitiems, esame lankstūs ir šiuolaikiški. Mes ne šiaip bendradarbiai, o ir tikri kolegos, todėl mūsų komandoje kiekvienas darbuotojas jaučiasi komandos dalimi. Siekiame būti atviri, todėl daug investuojame į vidinę komunikaciją, darbuotojo ir vadovo santykius. Mums svarbūs mūsų klientai ir jų poreikiai, tačiau dar svarbesni yra mūsų darbuotojai, nes be jų nebūtų komandos.

Ko tikimės?

Į savo komandą visada priimsime draugiškus, pozityvius žmones. Vertiname patirtį ir žinias, kurios būtų naudingos mūsų veikloje, tačiau jei jų ir neturite – mielai pasidalinsime savosiomis. Savo veikloje vadovaujamės profesionalumo, dalykiškumo ir atsakingumo principais, todėl norintiems patekti į mūsų gretas tai turėtų būti nesvetima. Siekiame būti geriausi ir tikimės, kad kiekvienas mūsų komandos narys taip pat turi tokį tikslą. Kartu siekti tikslo lengviau – kviečiame prisijungti!

Susisiekite galite el. paštu info@namuguru.lt arba telefonu  +370 (632) 69999