I-VII 9.00 - 20.00

Periodinis buto valymas

Visada tvarkingas ir švarus butas be jūsų pastangų – tai svajonė, kurią padės įgyvendinti „Namų guru“ komanda.

Pamirškite namų valymui skirtus savaitgalius ir daugiau laiko skirkite maloniems dalykams: turiningam laisvalaikiui su šeima, draugais, kelionėms. Mes siekiame, kad galėtumėte mėgautis visapusiška gyvenimo kokybe!

Periodinis buto valymas  paslauga apimanti visus buto valymo ir tvarkymo darbus:

  • Mūsų komanda atvyks pagal iš anksto suderintą grafiką ir nuvalys ne tik dulkes – pasirūpinsime buitine virtuvės technika, vonios kambariu, minkštųjų baldų dėmėmis, kambarinėmis gėlėmis, šiukšlėmis ir viskuo kitu.
  • Dirbdami sau keliame aukščiausius standartus, todėl greitai ir efektyviai tvarkome butus, kad visada galėtumėte jaustis jaukiai ir smagiai savo namuose.
  • Naudojame inovatyvius sprendimus, kurie leidžia dirbti greitai ir įveikti net didžiausias purvo dėmes, visada skiriame dėmesio sunkiai prieinamoms vietoms valyti ir dirbame itin kruopščiai.

Periodinio buto valymo paslaugos gali būti teikiamos pasirinktą laikotarpį pageidaujamu grafiku. Paslaugų kainą lemia buto dydis ir kliento pageidavimai, tačiau „Namų guru“ visada siūlo puikų kainos ir kokybės santykį bei aukščiausius standartus atitinkančias paslaugas. Malonus bendravimas ir profesionalumas yra tai, kas mūsų komandai leidžia išsiskirti iš konkurentų.

Labai patogu: periodinis buto valymas yra lanksčiai prie individualių poreikių derinama paslauga. Galite pasirinkti valymo dažnumą, laiką ir sudaryti grafiką taip, kaip patogiausia jums!

Mėgaukitės švara ir tvarka savo namuose kasdien!

Esame lankstūs papildomoms paslaugoms, pagal Jūsu pageidavimus.

GAUTI PASIŪLYMĄ