Susipažinkime – kas mes esame?

valymo paslaugos Vilniuje
Visos valymo paslaugos

Guru – žodis, Rytų filosofijoje reiškiantis išminčių, mokytoją ir autoritetą, todėl savo komandai pasirinkome „Namų guru“ pavadinimą. Esame ne tik komanda, kurią vienija bendri tikslai, visada siekiantys rasti geriausius sprendimus ir kokybišku darbu patenkinti klientų lūkesčius, kurti naujus standartus ne tik sau, bet ir savo konkurentams bei kolegoms. Namų, biurų ir kitų patalpų valymas nėra tik darbas – tai džiaugsmas, kurį dovanojame savo klientams, kai jie ir vėl gali džiaugtis jaukia, sutvarkyta aplinka ir gaivumo pojūčiu.

UAB „Namų guru“ – tai tvarka ir švara Jūsų namams ar biurui. Be jokių kompromisų.

Mūsų misija – būti guru Jūsų namuose, biure ar kitose patalpose. Visada stengiamės rasti optimalius sprendimus, kurie leidžia greitai ir kokybiškai atlikti darbą. Ir visai nesvarbu, ar ką tik darėte remontą, rengėte pašėlusį vakarėlį ar tiesiog norite, kad langai vėl spindėtų švara – esame patikimas partneris visose situacijose.

Mūsų vizija – sukurti naujus patalpų valymo standartus ir užsitikrinti nuolatinį pirmavimą šioje srityje. Mes dirbame ne tik kokybiškai, ne tik greitai ir patogiai savo klientams – mes dirbame su šypsena ir norime dovanoti ją Jums!

Kodėl „Namų guru“?

Siūlome visą paslaugų asortimentą, kuriame atrasite geriausiai Jūsų poreikius atitinkančias paslaugas: kasdienis / periodinis valymas, generalinis / poremontinis valymas, namų / butų / patalpų ir biurų valymas, komercinių patalpų priežiūra ir valymas.

„Namų guru“ – geriausias pasirinkimas, nes:

 • Mūsų komandoje dirba kvalifikuoti savo srities profesionalai;
 • Naudojame naujausias technologijas, todėl galime įveikti net ir pačias baisiausias dėmes, prikelti baldus naujam gyvenimui;
 • Į savo darbą žiūrime atsakingai, užtikriname profesionalų bendravimą ir sklandų bendradarbiavimą;
 • Savo klientams siūlome itin lanksčias bendradarbiavimo sąlygas;
 • Pasirinkdami mus visada būsite tikri, kad pasirinkote geriausią kainos ir kokybės santykį.

Keliame savo komandai aukštus reikalavimus, todėl savo klientams galime užtikrinti geriausią paslaugų kokybę. Būdami profesionalais ir turėdami patirties įvairiose situacijose gebame greitai priimti tinkamus sprendimus, kurie taupo mūsų klientų laiką ir pinigus, o kartu užtikrina visus lūkesčius atitinkantį rezultatą.

Kiekvienas „Namų guru“ komandos narys vadovaujasi bendrais principais: atsakingumu, dalykišku bendravimu, profesionalumu ir optimalių sprendimų priėmimu. Visa tai leidžia mums dirbti operatyviai ir darniai, sukuriant geriausią produktą klientams. Visada siekiame geriausio – siekiame būti guru savo srityje.

„Namų guru“ privalumai Jums:

 • Užsakymai priimami 24/7;
 • Patogus periodinių paslaugų teikimo grafiko pasirinkimas;
 • Paslaugas teikiame ir nedarbo valandomis bei savaitgaliais;
 • Galimybė užsisakyti greito valymo paslaugas;
 • Naudojama moderni technika ir priemonės;
 • Dirbame netrikdydami Jūsų darbo ar poilsio;
 • Ne tik dirbame, bet ir visada atrodome profesionaliai.

 

„Namų guru“ – geriausias sprendimas Jūsų namams ir biurui!

SUSISIEKTI