I-VII 9.00 - 20.00

Laiptinės valymas statybų metu

Statybų ir patalpų remonto metu neišvengiamai susiduriama su tarša, todėl būtinas specialus valymas, užtikrinsiantis patalpų švarą ir gyvenimui tinkamą aplinką. „Namų guru“ profesionalai atlieka įvairius valymo darbus statybų metu arba po jų, operatyviai sutvarko patalpas po didesnių remonto darbų. Pasirūpinkite, kad gyventi naujuose namuose būtų gera!

Kokie valymo darbai reikalingi po statybų?

Statybų metu patalpose susikaupia ne tik įvairių statybinių atliekų, bet ir statybinių dulkių, kurios nusėda įvairiausiose vietose, kaupiasi ir yra sudėtingiau pašalinamos, nes lengvai sklinda ore. „Namų guru“ valymo profesionalai pasirūpins, kad patalpos būtų švarios, pašalins visus statybos darbų metu susikaupusius taršalus. Valymas ir plovimas po statybų reikalauja ypatingo kruopštumo bei atidumo, todėl dirbdami mūsų darbuotojai skiria daug dėmesio optimalių sprendimų pasirinkimui. Speciali valymo technika ir medžiagos leidžia patikimai išvalyti net sunkiausiai pasiekiamas vietas ir užtikrinti patalpų švarą.

Statybų metu atliekame valymo darbus pagal kliento pageidavimus, pašaliname likusias statybines šiukšles, taip pat tvarkome ir teritoriją aplink statinį. Dirbti, gyventi ir būti švarioje aplinkoje yra ne tik maloniau, bet ir sveikiau – po statybų likusios kietosios dalelės lengvai sklinda oru, gali patekti į kvėpavimo takus ir tapti įvairių alerginių reakcijų priežastimi. Daug dėmesio skiriame statybinių dulkių, įsisenėjusių kalkių nuosėdų, silikono ir kitų statybinių medžiagų likučių pašalinimui.

Kada reikalingas postatybinis valymas?

Rekomenduojame valymą atlikti po statybos ar remonto darbų:

  • Naujuose statiniuose su daline apdaila;
  • Naujuose statiniuose po apdailos įrengimo;
  • Gyvenamosiose patalpose po didesnių remonto darbų;
  • Biuro patalpose po įsikraustymo ir interjero pritaikymo ar remonto darbų.

Atkreipkite dėmesį, kad statybų ir remonto metu susikaupia nemažai statybinių dulkių, kurios būdamos lengvos lengvai sklinda oru ir nusėda ant įvairiausių paviršių. Tai ne tik kenkia patalpų estetikai, bet ilgainiui gali pakenkti ir patalpose gyvenantiems ar dirbantiems žmonėms. Lengvai sklindančios statybinės dulkės turi būti kruopščiai išvalomos ir pašalinamos, pasirenkant tokius valymo sprendimus, kurie užkirstų kelią dulkėms sklisti valymo metu.

Jei remontuojate vieną kambarį ar namo / buto dalį, rekomenduojama atlikti postatybinį valymą visose patalpose, nes statybinės dulkės lengvai sklinda ir iš remontuojamų patalpų pasklinda visame name ar bute. Nusėdusios ant įvairių paviršių ir sunkiai pasiekiamose vietose šios dulkės kaupiasi kartu pritraukdamos ir kitas dulkes, todėl ilgainiui šviesūs paviršiai gelsta ar pilkėja. Įsisenėjusius nešvarumus sunkiau pašalinti, tam reikalingos specialios priemonės, kurios ne tik nuvalytų nešvarumus, bet ir nepažeistų paviršių. Tai darbas, kurį visada geriau patikėti profesionalams, nes tik tinkamai pasirinkti sprendimai užtikrins greitus ir kokybiškus rezultatus.

Kruopštus valymas užtikrina patalpų švarą ir puikią savijautą namuose ir biure. „Namų guru“ profesionalai padės Jums pasirūpinti savo aplinkos švara!

PASLAUGA KAINA
Valymas po statybų nuo 1.68 €/m²

Esame lankstūs papildomoms paslaugoms, pagal Jūsu pageidavimus.

GAUTI PASIŪLYMĄ