I-VII 9.00 - 20.00

Rūsių valymas

Daugiabučių rūsiai yra bendrojo naudojimo patalpos, apie kurių valymą ir priežiūrą dažnai pamirštama. Daugelis kaimynų rūsiuose laiko savo daiktus, tačiau dėmesio šių patalpų priežiūrai skiria itin mažai – juk tai ne laiptinė, kuria kasdien tenka žingsniuoti išeinant iš namų. Retas lankymasis rūsyje yra žinomas ir samdomoms valytojoms, todėl jos mėgsta imituoti darbą, tad rūsiuose pilna įsisenėjusių dėmių, o sunkiau prieinamos vietos paprasčiausiai nevalomos. Norite pasirūpinti švara? Kvieskite „Namų guru“ valymo profesionalų komandą.

Kodėl reikalinga reguliari rūsio priežiūra?

Rūsio patalpose dažnai nesirūpinama estetika ir grožiu, todėl mažiau dėmesio kreipiama ir kalbant apie šių patalpų švarą. Visgi dulkių ir nešvarumų kupini koridoriai nėra malonūs, o tai mažina norą naudotis rūsiu. Be to, nešvarumai iš koridoriaus ant batų padų atkeliauja ne tik iki jūsų rūsio patalpos, bet ir iki jūsų buto. Dar daugiau: gana uždaros rūsio patalpos nepasižymi geru vėdinimu, todėl būdami nešvariame rūsyje įkvepiate dulkes ir kitas oro taršos daleles, kurios gali apsunkinti kvėpavimą ar sukelti kitų nemalonių pojūčių.

Kartais daugiabučių namų rūsiai yra nevalomi ištisus metus ar net keletą metų, todėl čia kaupiasi įvairios šiukšlės ir dulkės, apsigyvena vabzdžiai. Rūsiai yra puiki terpė daugintis įvairiems kenkėjams, kurie, jei gyventojai rūsio švara laiku taip ir nepasirūpina, galiausiai ateina ir į namus. Net jei ir retai lankotės rūsyje, švarą palaikyti šiose patalpose būtina, nes tik taip galima užtikrinti sveiką ir gyvenimui saugią aplinką visame daugiabučiame name. Geriausias pasirinkimas – reguliari periodinė rūsio patalpų priežiūra.

Kvieskite profesionalus

„Namų guru“ teikia kokybiškas daugiabučių rusių valymo paslaugas, kurios visapusiškai užtikrina gyventojų poreikius. Rūsių valymo paslauga apima ne tik valymą ir priežiūrą: dirbdami valymo profesionalai pašalina dulkes, purvą ir smėlį, taip pat įsisenėjusias kalkių dalis ar statybinių medžiagų likučius, surenka šiukšles ir patikimai išvalo sunkiai pasiekiamas vietas. Valant rūsio patalpas yra pasirenkami tinkamiausi valymo būdai atsižvelgiant į patalpų specifiką, taip pat naudojamos specialios valymo medžiagos, kurios leidžia išvalyti įprastai beveik nepasiekiamas vietas, pavyzdžiui, mažas erdves už vamzdžių, sunkiai prieinamus kampus.

„Namų guru“ rūsių valymas suteikia šiuos privalumus gyventojams:

  • Valome rūsio grindis, sienas bei kitus bendro naudojimo komponentus net sunkiai prieinamose vietose;
  • Pašaliname dėmes nuo grindų ir sienų (kiek tai yra įmanoma);
  • Pašaliname iš patalpų šiukšles;
  • Naudojame periodiškai keičiamas šluostes, kurios užtikrina geriausią valymo kokybę;
  • Jūsų rūsyje nelaikome ir nepaliekame jokių valymo priemonių, skleidžiančių nemalonius kvapus;
  • Atliekame vienkartinius arba periodinius rūsio valymo darbus pagal iš anksto suderintą grafiką ir pateikiame ataskaitą.

Rinkitės profesionalią „Namų guru“ pagalbą ir pasirūpinkite savo daugiabučio namo rūsio patalpomis – užtikrinkite saugią aplinką savo šeimos gyvenimui.

PASLAUGA KAINA
Rūsių valymas nuo 2.15 €/m²

Esame lankstūs papildomoms paslaugoms, pagal Jūsu pageidavimus.

GAUTI PASIŪLYMĄ