I-VII 9.00 - 20.00

Biuro valymas po statybų

Kraustytis į visiškai naują biurą, žinoma, smagu, tačiau nepamirškite dar iki atsikraustymo atlikti būtinų užduočių. Viena jų – biuro valymas po statybų, kurį tiesiog būtina atlikti tam, kad biure būtų galima jaukiai įsikurti, dirbti malonioje, švarioje ir saugioje aplinkoje. Po statybos ir remonto darbų, įvairiausios statybinės medžiagos ir dulkės – viskas kaupiasi aplinkoje ir kenkia ne tik patalpų estetinei išvaizdai, bet ir jose dirbantiems žmonėms. Įvairios mikrodalelės lengvai sklinda oru ir gali patekti į kvėpavimo takus bei sukelti itin nemalonių pojūčių. Rinkitės „Namų guru“ valymą biurams po statybų ir pasirūpinkite savo darbuotojų gerove.

Biuro valymas po statybų

Statybų metu patalpose nori nenori kaupiasi įvairių statybinių atliekų likučiai, statybinės dulkės ir kt. Nors didesnes statybines atliekas pašalina patys statybininkai, mažos dalelės lieka, o mažiausios prilimpa prie įvairių aplinkos paviršių. Vėliau, įrengiant vidaus apdailą, taip pat lieka įvairių mažų atliekų, dulkių ir kt. Be to, biuro patalpose dažnai naudoja ir kiliminė danga, į kurią lengvos statybinių medžiagų dulkės lengvai įsiskverbia.

„Namų guru“ valymo komanda greitai ir efektyviai pašalins visus po statybų likusius nešvarumus ir paruoš biurą darbuotojams. Valymo metu atliekame šiuos darbus:

  • Pašaliname statybines šiukšles, statybinių medžiagų likučius ir dulkes;
  • Išvalome langus ir abiejų pusių;
  • Pašaliname dulkes iš sunkiai prieinamų vietų;
  • Atliekame giluminį kiliminės dangos valymą;
  • Impregnuojame ir padengiame grindų dangą medžiagomis, kurios užtikrina blizgesį ir apsaugo nuo aplinkos taršos kaupimosi;
  • Pašaliname statybinių medžiagų liekanas nuo paviršių (užtiškusius dažus, glaistą ir pan.);
  • Nuvalome visus paviršius ir padengiame jų estetinę išvaizdą bei ilgesnį atsparumą dulkių kaupimui užtikrinančiomis medžiagomis.

Mūsų darbuotojai naudoja efektyvias valymo priemones ir medžiagas, kurios užtikrina optimalų rezultatą. Atsižvelgdami į valomą paviršių, parenkame labiausiai tinkančius sprendimus, kurie užtikrina statybinių medžiagų likučių pašalinimą nepakenkdami dangai ir jos atsparumui.

Kodėl būtina atlikti valymą po statybų?

Biuras yra darbo vieta, kurioje praleidžiama daug laiko. Po statybų ir remonto darbų aplinkoje ir ant įvairių paviršių susikaupia lengvai oru sklindančių mikrodalelių, kurios dėl oro srautų judėjimo gali pasklisti pakartotinai ir pakenkti gerai biuro darbuotojų savijautai. Dėl šios priežasties renkamės valymo metodus ir priemones, kurios leidžia visiškai pašalinti dulkes iš patalpos, jų pakartotinai neišsklaidant ore.

Nenuvalytos statybinės dulkės ir statybinių medžiagų likučiai ilgainiui pritraukia daugiau dulkių ir nešvarumu, todėl šviesūs paviršiai pagelsta, papilkėja, greitai blogėja jų estetinė išvaizda. Rekomenduojame visada prieš įsikeliant į naujai pastatytas ir įrengtas biuro patalpas atlikti valymą po statybų, nes jis ne tik užtikrins švarą ir darbui saugią aplinką, bet ir leis vėlesniu laikotarpiu lengviau prižiūrėti patalpas, ilgiau išsaugoti pirmines apdailos medžiagų estetines savybes.

Esame lankstūs papildomoms paslaugoms, pagal Jūsu pageidavimus.

GAUTI PASIŪLYMĄ