I-VII 9.00 - 20.00

Nuomojamo būsto priežiūra ir administravimas paprastai

Nuomojate ar norite išnuomoti būstą? Su „Namų guru“ galite tai padaryti greitai ir paprastai, nes mūsų siūloma naujovė – asmeninis būsto vadybininkas – viskuo pasirūpins už jus. Tai kompleksinė paslauga, apimanti keletą etapų, kuriuos aptarsime detaliau.

Kaip surasti nuomininkus?

Būsto nuoma daugeliui sukelia nemažai galvos skausmo, nes rasti gerus ir patikimus nuomininkus yra sunku. Visų pirma būstą reikia paruošti nuomai: sutvarkyti, išvalyti, pašalinti nereikalingus daiktus, kartais – atlikti smulkius remonto darbus. Norint gauti optimalią kainą ir pritraukti nuomininkus reikalingos gražios būsto nuotraukos ir patrauklus aprašymas, objektyviai pateikiantis visą informaciją. Atliktus šiuos paruošiamuosius darbus yra talpinamas skelbimas, tačiau pirmiausiai tenka atlaikyti ne nuomininkų skambučius, o NT brokerių „ataką“, todėl jei nenorite mokėti jiems komisinių, teks gerokai paplušėti atsisakinėjant įkyrių pasiūlymų.

Su „Namų guru“ viskas vyksta daug paprasčiau. Aptarsime nuomos sąlygas (jei reikia, mūsų specialistai padės įvertinti būsto nuomos kainą, suteiks konsultacijas dėl sutarties sudarymo ir kt.), o mes paruošime būstą nuomai ir surasime nuomininkus.

Nuomojamo būsto administravimas

Nuomojant būstą kas mėnesį reikia vykti sutikrinti skaitiklių duomenis ir suderinti mokėjimą su nuomininkais, atsiskaityti su komunalinių paslaugų tiekėjais. Taip pat kartais iškyla ir neplanuotų rūpesčių: pavyzdžiui, nuomininkams prireikia dar vieno raktų komplekto arba pakeisti perdegusią lemputę. Kaskart vykti į nuomojamo būsto vietą nėra patogu, ypač jei gyvenate kitame mieste ar užsienyje, o perdėtas pasitikėjimas nuomininkais dažnai suteikia prielaidas įsiskolinimams už komunalines paslaugas susidaryti. Be to, kaskart vykdami į vietą Jūs gaištate laiką ir eikvojate lėšas kelionei.

Su „Namų guru“ nereikia rūpintis administravimus, nes viskuo pasirūpins asmeninis būsto vadybininkas, o Jūs kas mėnesį gausite sutartą nuomos kainą atitinkančią sumą. Tai labai patogu, nes galite nuomoti būstą net ir tuomet, jei negyvenate Lietuvoje ar tiesiog neturite galimybės administruoti nuomos.

Būsto pernuomojimas

Jei būstą jau nuomojate, žinote, kad išsikraustydami nuomininkai dažnai palieka nemažai netvarkos. Žinoma, jiems gyventi šioje vietoje jau nebereikės, todėl retas kuris investuoja savo laiką ir pastangas į buvusios gyvenamosios vietos valymą. Norint būstą pernuomoti reikalingas namų valymas ir tvarkymas bei naujų nuomininkų paieškos.

Su „Namų guru“ galite nesukti sau galvos, jei nuomininkai nusprendė pakeisti gyvenamąją vietą. Mes pasirūpinsime būstu ir paruošime jį naujiems gyventojams bei juos surasime. Jums nereikės sukti galvos dėl jokių smulkmenų ar vykti į būsto vietą ir gaišti savo laiką kelionei. Tai labai patogu, jei nuomojate būstą Lietuvoje, tačiau gyvenate užsienyje. Be to, mes visada pasirūpinsime galutiniu atsiskaitymu su nuomininkais ir išspręsime situacijas dėl turto sugadinimo (ne dėl nusidėvėjimo).

Su „Namų guru“ nuomokite ir uždirbkite be jokio galvos skausmo!

PASLAUGA KAINA

Esame lankstūs papildomoms paslaugoms, pagal Jūsu pageidavimus.

GAUTI PASIŪLYMĄ