I-VII 9.00 - 20.00

Generalinis buto valymas

Generalinis buto valymas – tikras išsigelbėjimas, kai žvelgiate ir nežinote nuo ko pradėti tvarkytis. „Namų guru“ komanda viską sutvarkys greitai ir patikimai. Visiems pasitaiko situacijų, kai tvarka ir švara pasirūpinti nėra laiko ar galimybių: išvykstate gyventi į užsienį, perkate seną butą ar nukenčiate nuo itin netvarkingų nuomininkų. Daugiau jokių nervų ir streso – tiesiog užsakykite generalinio buto valymo paslaugą iš „Namų guru“.

Generalinis valymas reikalingas tuomet, kai tiesiog išplauti grindis ir nuvalyti dulkes nepakanka – tai paslauga netvarkingam ar apleistam butui. Mūsų profesionaliai dirbanti komanda surinks ir pašalins visas šiukšles, išvalys dulkes ir statybines dulkes, pašalins jas nuo visų, net ir sunkiai prieinamų paviršių. Pasirūpinsime grindimis, sienomis ir lubomis, o esant poreikiui atliksime ir minkštųjų paviršių (kilimo, kiliminės dangos) ar baldų valymą. Dirbdami naudojame profesionalias ir efektyviai veikiančias priemones ir techniką, todėl net didžiausia netvarka „Namų guru“ komandai yra nebaisi. Greitai paversime jūsų butą tvarkingais ir švariais namais, į kuriuos ir vėl norėsis sugrįžti.

Nebijome iššūkių! Vykstame valyti įvairiausios būklės butus ir pasitikime savo jėgomis, žiniomis ir kompetencija. „Namų guru“ paslauga generalinis butų valymas yra skirta tiems butams, kuriems reikia daugiau priežiūros nei įprastai. Dažniausiai tai yra vienkartinė paslauga, po kurios užsakymo siūlome sudaryti periodinio buto valymo planą – taip visada užsitikrinsite švarą savo namuose!

Esame lankstūs papildomoms paslaugoms, pagal Jūsu pageidavimus.

GAUTI PASIŪLYMĄ