I-VII 9.00 - 20.00

Kapų tvarkymas: klaidos ir dėmesys

Kapavietės priežiūra – pagarba ir dėmesys mums brangiems žmonėms, kurių jau nebėra. Visgi ne visada įsisukę į greitą gyvenimo ritmą spėjame skirti jiems pakankamai dėmesio, o išvykus į užsienį atvykti sutvarkyti artimųjų kapų tampa gana sudėtinga užduotimi. Be to, dažnai daromos įvairios klaidos, susijusios su augalų parinkimu ir priežiūra, tad po ilgesnio laiko atvykus ir radus nuvytusias gėles apima prastos emocijos. Kaip viso to išvengti? Patikėkite kapų priežiūrą profesionalams – UAB „Namų guru“.

Kapų tvarkymas – tai dėmesys?

Pasirūpinti, kad kapavietes prižiūrėtų profesionalai yra lengvas ir patogus sprendimas, tačiau kartais kyla įvairių moralinių dvejonių. Juk kapo priežiūra nėra darbas – tai dėmesys mirusiajam, prisiminimai, savotiškas ryšio palaikymas. Jei ir Jums kyla tokių minčių, turėtumėte vyti jas šalin, nes toks įsitikinimas klaidingas – svarbus ne pats tvarkymas, o kapo lankymas, prisiminimai. Be to, sutvarkytą ir gražią kapavietę visada maloniau lankyti, galite prisiminti brangų žmogų be pašalinių trukdžių, uždegti žvakelę ir sukalbėti maldą.

Kapų gėlių parinkimas

Patikėjus kapavietės tvarkymą profesionalams, jie ne tik pasirūpins esamų augalų priežiūra, bet gali ir naujai apsodinti kapą, parinkti derančius dekoro elementus. Svarbu tai, kad atsižvelgdami į vietą (šešėlis, kalnas ir pan.), dirvožemį ir bendrą stilių, UAB „Namų guru“ profesionalai parinks tokius augalus, kuriems augti kapavietės vieta geriausiai tinka. Net ir užsisakius vienkartinę kapų tvarkymo paslaugą, jei norėsite apsodinti naujais augalais, jie bus parinkti taip, kad vėliau patys galėsite lengviau jais pasirūpinti, geresnis bus ir estetinis vaizdas.

Profesionalus kapų tvarkymas

Jei išsikraustėte gyventi į kitą miestą ar valstybę ir neturite galimybės dažnai aplankyti artimųjų kapų, profesionali jų priežiūra yra puikus pasirinkimas. Atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus ir poreikius suderinsime periodinės priežiūros grafiką, parengsime apželdinimo ir / ar kitų priežiūros darbų planą. Pasirūpinę savo artimųjų kapaviete visada būsite tikri, kad ji bus tvarkinga ir prižiūrėta, o pro šalį vykdami giminaičiai galės aplankyti kapą ir užuot kibę ravėti piktžoles daugiau laiko skirs susikaupimui, maldai, prisiminimams.

Neatidėliokite kapų tvarkymo

Kapaviečių tvarkymo darbus daugelis vis atidėlioja, o susizgrimba tik artėjant Vėlinėms. Visgi tai nėra tinkamas metas ieškoti pagalbos, nes visi kapaviečių tvarkytojai bus užimti, sunkiau bus gauti ir augalų (jiems sodinti netinkamas ir metas), ir dekoro detalių, pavyzdžiui, skaldos ar akmens. Be to, prieš Vėlines dažnai pakyla ir kapų priežiūrai skirtų produktų kainos. Nelaukite šventės ir pasirūpinti savo artimųjų kapavietėmis iš anksto. UAB „Namų guru“ padės suplanuoti ir įrengti kapavietę taip, kad ji dekoratyviai atrodytų ištisus metus, ją būtų lengviau prižiūrėti, o augalai gražiai atrodytų ne tik šiltojo sezono metu, bet ir sėkmingai peržiemotų.

Esame lankstūs papildomoms paslaugoms, pagal Jūsu pageidavimus.

GAUTI PASIŪLYMĄ