I-VII 9.00 - 20.00

Kodėl daugiabučių valymą patikėti „Namų guru“?

Daugiabučių valymas jų gyventojams yra tikras skausmas, nes tvarkos nori visi, o tvarkytis, dažniausiai, nenori niekas. Nesivelkite į ginčus su kaimynais, geriau patikėkite darbą profesionalams – „Namų guru“ pasirūpins ir Jūsų daugiabučio švara, ir santykiai su kaimynais išliks puikūs. Daugiabučių valymas susideda iš įvairių paslaugų, kurias kiekviena kaimynų bendruomenė gali pasirinkti pagal savo poreikius:

  • Periodinis valymas yra optimalus pasirinkimas kiekvienam daugiabučiui ir leidžia nuolat palaikyti švarą bei tvarką bendro naudojimo patalpose (laiptinėse ir kt.).
  • Generalinis valymas yra vienkartinė paslauga, kurios dažniausiai prireikia tuomet, kai patalpų kurį laiką niekas netvarkė arba nenaudojo.
  • Rūsių valymas užtikrins švarą rūsio patalpose, kuriomis dažniausiai ir vengiama naudotis dėl didelio dulkių kiekio bei netvarkos koridoriuose. Rūsių valymo grafiką galima pasirinkti pagal poreikius, atsižvelgiant į tai, kaip ir kiek gyventojų naudojasi šiomis patalpomis.
  • Elektros lempučių tikrinimas – labai patogi paslauga, kuri leidžia išvengti nesklandumų ir saugiai pasiekti namus tamsiu paros metu. Ši paslauga gali apimti tik laiptinės lempučių priežiūrą arba ir rūsio bei kiemo apšvietimą – pasirinkite tai, kas optimaliai tinka Jūsų daugiabučio bendruomenei.
  • Šiukšlių rinkimas yra ta paslauga, kuri pravers po žiemos laikotarpio ar renginių. Aplinką sutvarkysime greitai ir nepaliksime net mažiausio popierėlio.
  • Laiptinės valymas po statybų yra tiesiog būtinas. Statybinės dulkės laiptinėje nusėda ant grindų bei sienų ir lengvai prilimpa prie drabužių bei patenka į jau gyvenamus butus. Apsisaugokite nuo nešvarumų ir pasirūpinkite tinkamu valymu po remonto. Ši paslauga naudinga tiek naujakuriams, įsikeliantiems į naujai pastatyta daugiabutį, tiek tiems kurie ką tik atnaujino seno namo laiptinę.

Jei reikalingas daugiabučių valymas, rinkitės „Namų guru“!

Pamirškite visus vargus dėl laiptinės, rūsių ir kitų daugiabučio patalpų švaros. Pasiūlykite savo kaimynams geriausią išeitį – „Namų guru“ paslaugas. Kartu su viso daugiabučio bendruomene galite nuspręsti, kaip dažnai periodinis daugiabučio valymas yra reikalingas, kokias patalpas valyti nuolat, o kokias – tik retkarčiais, kokias papildomas paslaugas užsisakyti.

Esame profesionalų komanda, kuri pasižymi lankstumu, tad atsižvelgsime į visus pageidavimus ir sudarysime visiems tinkamą valymo grafiką. Be to, pasirinkę „Namų guru“ savo daugiabučio valymui galėsite naudotis mūsų suteikiama pridėtine verte:

  • Esant poreikiui, papildomas paslaugas galite užsisakyti bet kuriuo metu, užsakymus priimame 24/7. Tad jei laiptinėje ar kitoje daugiabučio patalpoje įvyko nelaimė, nereikia laukti valymo pagal grafiką – tiesiog informuokite apie papildomą poreikį mus.
  • Mūsų darbuotojai darbui naudoja tik naujausią įrangą bei priemones. Taip užsitikriname galimybė dirbti netrikdydami kasdienio namų gyventojų gyvenimo.
  • Naudojame vienkartines arba kokybiškas plaunamas šluostes, kurias keičiame kaskart, todėl pasirinkdami „Namų guru“ galite būti tikri, kad laiptinėje nebus jokio „valymo kampelio“ su ne itin maloniai kvepiančiomis panaudotomis valymo priemonėmis.

Esame lankstūs papildomoms paslaugoms, pagal Jūsu pageidavimus.

GAUTI PASIŪLYMĄ