Valymo paslaugos biurui yra labai svarbios.

Valymo paslaugos biurui: švari darbo vieta – saugi darbo vieta

Švari darbo vieta reiškia daug daugiau nei iš pirmo žvilgsnio tviskantis darbo stalas ir naujai suremontuotas pastatas. Darbo vietos švara užtikrina ir darbuotojų, ir biuro lankytojų saugumą bei gerą savijautą, tad pernelyg dažnai biuro valymo paslaugos yra neįvertinamos. Saugi ir švari darbo aplinka padeda išvengti įvairių susirgimų ir jų sukeliamų darbo trikdžių, leidžia pagerinti darbo produktyvumą. Tai pasiekti gana paprasta, tačiau geriausia tai sugeba padaryti ne pavienės valytojos, o valymo paslaugos biurui profesionalai. Štai kelios svarios priežastys, kodėl savo biuro švarai turėtumėte skirti daugiau dėmesio ir patikėti šį darbą profesionalių valymo paslaugos biurui teikėjų rankoms.

Švarios ir sausos grindys padeda išvengti traumų

Grindų priežiūra itin svarbi tose viešosiose vietose, kuriose lankosi daug žmonių, jų srautas yra nuolatinis. Tikriausiai visi esame pastebėję, kad ant drėgnų grindų visai nesunku paslysti, o neišlaikius lygsvaros ir nugriūti bei susižaloti. Dėl šios priežasties grindų valymui reikia rinktis tokias priemones ir metodus, kurie užtikrina grindų sausumą net ir valymo proceso metu.

Nešvarumai ant grindų, ypač šaltojo sezono metu, kaupiasi greitai ir taip pat sukelia paslydimo pavojų. Tam daug įtakos turi grindų dangos būklė, o norint ją išsaugoti svarbu kiekvienai dangai pasirinkti tinkamiausias valymo priemones. Pavyzdžiui, šarminiai valikliai tiks restorano grindims, o rūgštiniai pašalins rūdis ir oksidus, tačiau kai kurioms dangoms gali pakenkti ir jūs nebūtinai tai pamatysite plika akimi po keleto valymo ciklų. Taip pat yra tam tikrų valymo priemonių, kurios užtikrina greitą paviršiaus džiuvimą ir sumažina riziką paslysti.

Mažiau mikrobų – mažiau nedarbingumo dienų

Įvairūs mikroorganizmai lengvai plinta įvairiose vietose, o taip pat ir tose patalpose, kur dirba žmonės. Juos pašalinti labai svarbu, ypač tuomet, kai siaučia virusai ir epidemijos, ore tvyro daug žiedadulkių, sukeliančių įvairias alergines reakcijas. Biuro valymas yra efektyvi prevencinė priemonė, siekiant apsaugoti darbuotojus nuo įvairių sezoninių susirgimų ir sumažinti jų nedarbingumo dienų skaičių. Profesionalūs valymo paslaugos biurui teikėjai naudoja tokias priemones, kurios pašalina mikroorganizmus ir tam tikrą laikotarpį saugo nuo plitimo patalpose.

Geras oras – gera savijauta

Gera savijauta dirbant yra labai svarbi, nes tik tuomet, kai neblaško čiaudulys, žiovulys ir kvėpavimo takų problemos, galime tinkamai susikaupti darbui. Švarus oras yra reikalingas visuomet ir kuo daugiau dėmesio tam skirsite, tuo produktyviau jūsų biuro darbuotojai galės atlikti savo užduotis. Vienas geriausių būdų užtikrinti tinkamą švaraus oro srautą yra priverstinio vėdinimo sistema, tačiau senesnės statybos pastatuose ji ne visada būna įrengta arba ji įrengiama netinkamai. Valymo paslaugos biurui teikėjai turėtų pasirūpinti ir tinkamu patalpų vėdinimu valymo metu, o esant poreikiui pasirūpinti ir valymo sistemos keičiamų dalių priežiūra bei pakeitimu.

Daugiau šviesos

Biuro valymas apima visas darbui skirtas patalpas, tačiau dažnai tam tikroms vietoms skiriama ne itin daug dėmesio. Viena tokių vietų yra šviestuvai ir lempos, kurias būtina reguliariai valyti. Net jei iš pirmojo žvilgsnio ir nepastebime nešvarumų, patikėkite, jų ten tikrai yra. Visi nešvarumai, ant paviršių nusėdusios kietosios dalelės ir dulkės veikia kaip filtras, kuris sumažina ir iškraipo šviesos srautą. Prastesnis apšvietimas ilgainiui sukelia nemažai problemų: kai stinga šviesos sunkiau dirbti, greičiau pavargstama, darbas kenkia regėjimui ir vargina darbuotojų akis. Pridėjus dar ir nuovargį visa tai gresia įvairiomis klaidomis ir nesusipratimais, o tai jau gali virsti ir rimtomis nelaimėmis darbe. Apsisaugokite nuo to ir įsitikinkite, kad pasirinkta valymo paslaugų įmonė teikdama biuro valymo paslaugas jūsų biurui skiria pakankamai dėmesio apšvietimo įrenginių valymui.

Apsisaugokite nuo alerginių reakcijų

Biuro valymui naudojama daug ir įvairių produktų, nes šioje aplinkoje susiduriama su daugybe skirtingų paviršių. Vis dėlto pasirinkimas yra, pavyzdžiui, galima rinktis cheminius arba natūralius ir ekologiškus produktus. Pastarieji yra saugesni, tačiau kainuoja brangiau, tad kai kurios valymo paslaugas teikiančios įmonės jų atsisako būtent dėl šios priežasties ir taupo jūsų darbuotojų sveikatos sąskaita. Kodėl taip yra? Alergijos pasireiškia labai dideliam skaičiui žmonių, tačiau kartais ir patys nesuprantame nei kad tai alergija, nei nuo ko ji kilo – juk kuo buvo valytas darbo virtuvės stalas plika akimi nematome. Ekologiškos priemonės padeda išvengti tokių reakcijų ir yra saugios ne tik darbuotojams, bet ir vaikams bei naminiams augintiniams, jei tokių užsuka į jūsų biurą.

Tinkamas atliekų šalinimas

Atliekų ir šiukšlių šalinimas yra dalis darbų, kurie apima biuro valymą. Vis dėlto tai galima atlikti keletu būdų. Visų pirma, svarbu, kada atliekos yra pašalinamos, ypač jei kalbėsime apie biuro virtuvės ar WC patalpas. Pasitaiko, kad pirma yra valoma, o atliekos išnešamos tik po to – tokia darbų seka nėra teisinga, nes nešant atliekas gali būti vėl užteršiami paviršiai ir tai nebūtinai pastebima.

Kitas atliekų šalinimo aspektas yra rūšiavimas ir gamtos tausojimas. Jei jūsų įmonė laikosi draugiškos gamtai politikos, jos turėtų laikytis iš jūsų valymo paslaugų teikėjas. Tai visa sistema taisyklių ir principų, kuriais remiantis yra siekiama kiek įmanoma sumažinti žmogaus daromą žalą gamtai.

Valymo paslaugos biurui – tik iš profesionalų!

Tikimės, kad šiame straipsnyje pateikta informacija padės susimąstyti, kad biuro valymas nėra toks jau paprastas ir šį darbą verta patikėti tik tiems, kurie apie tikrai išmano. NAMŲ GURU nuolat tobulina savo paslaugas ir investuoja į darbuotojų žinias, todėl pagalvojame apie visas smulkmenas, kurios gali pagerinti biuro valymo kokybę bei užtikrinti saugią ir sveiką darbui aplinką. Jei rūpinatės savo darbuotojai, biuro valyti kvieskite mūsų komandą.