Patalpų Valymas | TOP Patarimai Nuomojamų Patalpų Valymui

Ne paslaptis, kad nuomininkai išsikraustydami palieka tikrą netvarką – jiems čia gyventi ar dirbti nebereikės, todėl nebėra prasmės ir valyti dulkes ar blizginti langus. Visgi norint būstą ar patalpas pernuomoti, reikia susitvarkyti ir vien tik šluotos su šluoste tikrai nepakaks – nuomotojai žino, kad šiuo atveju reikės paplušėti iš peties. O nuo tvarkymosi niekur nepabėgsite, nes namų valymas suteikia jaukumo ir tvarkos pojūtį, todėl būstas atrodo daug patraukliau. Jei nuomojamos komercinės patalpos, valymas tampa dar svarbesniu kriterijumi, nes verslas taupo laiką, o patalpų valymas, priklausomai nuo jų dydžio, kartais gali užtrukti ir ilgiau nei dieną.

Patalpų valymas

Versle patalpų valymas yra įprasta paslauga, be kurios tiesiog neišsiverčiama. Komercinės patalpos (biuras, prekybos salė ar kt.) keičiantis nuomininkui visada yra profesionaliai valomos ir tai labai patogu, nes naujiems nuomininkams nebereikia sukti galvos ir gaišti laiko. Taigi, viskas, kuo reikia pasirūpinti, yra patalpų valymo paslaugos užsakymas ir laiko suderinimas.

Jei dvejojate,ar patikėti patalpų valymą nuolatinei valytojai, atsisakykite šios minties.

Valantkomercines patalpas yra kruopščiai išvalomos visos dangos ir paviršiai, taip pat virtuvės patalpa, WC. Paprastai įmonių samdomos valytojos tik pasirūpina einamaisiais švaros palaikymo darbais, ištuština šiukšlių dėžes ir išplauna nešvarius puodelius. To negana, todėl jei norite, kad patalpos vėl dvelktų švara, rinkitės patalpų valymo paslaugas.

Namų valymas ir paruošimas nuomai

Jei ketinate nuomoti ar pernuomoti būstą, visada rinkitės kruopštaus valymo paslaugą. Net jei namai ir prižiūrėti, nauji gyventojai į viską žiūri labai priekabiai ir tai tikrai suprantama. Niekas nenori atsikraustyti į būstą, kur jau laukia daugybė darbų: riebalų sluoksniu pasidengusios virtuvės plytelės, kalkių nuosėdos vonioje, dulkės kampučiuose ir užkaboriuose… „Namų guru“ namų valymas – paslauga, kuri leis tinkamai paruošti gyvenamąsias patalpas nuomai. Švaros, gaivos ir tvarkos pojūtis iškart atkreipia dėmesį, todėl naujus nuomininkus rasti bus paprasčiau. Be to, tvarkingi ir prižiūrėti namai visada atrodo geriau, todėl tinkamai paruošus būstą nuomai galima tikėtis ir didesnės nuomos kainos. Tvarkingame būste norisi gyventi, todėl tinkamai pasirengę neužgaišite laiko patikimų nuomininkų paieškoje.

Žinoma, namų šeimininkai kartais pasiryžta namus tvarkyti ir patys, bet prieš priimdami šį sprendimą gerai pagalvokite, ar tikrai verta. Reikės ne tik sutvarkyti namus, bet ir išblizginti kiekvieną kampelį. Ši užduotis pasunkėja tuo atveju, jei norite būstą pernuomoti – žinodami, kad greitai išsikraustys ankstesni nuomininkai namais taip gerai nebesirūpina, todėl išvalyti kai kurias vietas (pavyzdžiui, virtuvę, vonios kambarį) tampa daug sunkiau. Ar tikrai norite visą dieną sunkiai vargti valant namus? „Namų guru“ namų valymo paslauga būtų daug sumanesnis pasirinkimas: patikėję namų valymą profesionalams džiaugsitės ir puikiu rezultatu, ir laisvu laiku.