I-VII 9.00 - 20.00

Lauko žaliuzių valymas

Lauko žaliuzės yra funkcionali eksterjero detalė, tačiau subtilus stilius ir puiki išvaizda reikalauja tinkamos priežiūros. Lauko žaliuzių valymas dažnai sukelia nemažai problemų ir priverčia pavargti namų šeimininkus. Paprastai lauko žaliuzės yra įrengiamos tose pastato vietose, kuriose yra poreikis reguliuoti į vidų patenkančių saulės spindulių kiekį. Šviesa taip pat atskleidžia ir ant žaliuzių paviršiaus esančius nešvarumus: čia kaupiasi dulkės, žiedadulkės ir kt., ilgainiui šios nuosėdos netgi pakeičia originalią žaliuzių spalvą.

Lauko žaliuzių valymas reikalauja kruopštumo ir atidumo, o padaryti tai be specialios įrangos yra gana sudėtinga. Ši funkcinė eksterjero dalis yra veikiama vėjo, vandens ir šilumos, todėl nešvarumų sluoksnis pridžiūva, siekiant pašalinti visą purvą reikalingas šveitimas, kuris dėl nedidelių detalių yra gana sudėtingas. Nevarkite ir kvieskite į pagalbą profesionalus – lauko žaliuzių valymo paslaugą teikia „Namų guru“ valymo paslaugų profesionalai.

Kada valyti lauko žaliuzes?

Siekiant užtikrinti geriausią estetinę išvaizdą rekomenduojama lauko žaliuzių valymą atlikti periodiškai. Geriausias metas tai padaryti – pavasaris arba ruduo. Pavasarį nuo žaliuzių kruopščiai pašalinamos dulkės ir kitos apnašos, tad visą šiltąjį laikotarpį jos atrodys puikiai. Rudenį nuo žaliuzių reikia pašalinti žiedadulkes, dulkes ir kitus smulkius nešvarumus, nes žiemos laikotarpiu kontrastuodamos su baltu sniegu nevalytos žaliuzės neatrodo estetiškai.

Kvieskite „Namų guru“ ir išvalysime lauko žaliuzes be jokio vargo. Kruopščiai pašalinsime nešvarumus net sunkiai pasiekiamose vietose, o mūsų naudojamos priemonės užtikrins ilgalaikę puikią išvaizdą lauko žaliuzėms, kurios ir vėl taps dekoratyvia pastato eksterjero dalimi.

Esame lankstūs papildomoms paslaugoms, pagal Jūsu pageidavimus.

GAUTI PASIŪLYMĄ