I-VII 9.00 - 20.00

Kilimų valymas

Kilimas – svarbi namų interjero detalė, tačiau jis reikalauja nuolatinės priežiūros. Kilimo priežiūra dažnai apsiriboja periodiniu siurbimu, tačiau ilgainiui kilimai patamsėja, prikaupia dulkių, ant jų atsiranda dėmių. Kvieskite profesionalus ir grąžinkite savo kilimui dailią išvaizdą!

Kada reikalingas kilimų valymas?

„Namų guru“ komandą kilimo valyti kvieskite, jei:

  • ant kilimo yra dėmių, patamsėjusių vietų ar pastebimų nešvarumų, kurių negalite pašalinti;
  • Kilimas prarado pradinę spalvą dėl viduje susikaupusių nešvarumų ir dulkių;
  • Kilimas seniai nebuvo profesionaliai valytas.

Kilimo valymą rekomenduojama atlikti periodiškai, nes tik specialių priemonių naudojimas ir profesionalus giluminis valymas leidžia pašalinti mikroorganizmus, įvairius nešvarumus bei sunkiai pašalinamas dėmes. Kilimuose kaupiasi daugybė nešvarumu, kurių nepastebime plika akimi. Čia gyvena dulkių erkutės, kaupiasi žiedadulkės ir kitos taršos dalelės, galinčios sukelti įvairias alergines reakcijas ir apsunkinti buvimą namuose. Pasirūpinkite savo kilimo švara ir užsitikrinkite saugią aplinką.

Profesionalus kilimų valymas

„Namų guru“ komanda tinkamai pasirūpins Jūsų kilimu, kurį galime išvalyti valykloje arba tiesiog Jūsų namuose. Tai itin patogus pasirinkimas, kai prireikia valyti didelius kilimus, kurių atvežimas į valyklą sukeltų papildomų nepatogumų ar sunkumų.

Specialių profesionalių valymo priemonių naudojimas užtikrins kilimo švarą ir išorėje, ir viduje. Kruopščiai ir atidžiai pašalinsime įvairias dėmes: vyno, rašalo, riebalų ir kitas. Po valymo kilimas vėl atrodys puikiai, atgaus ryškias savo spalvas, taps minkštas ir malonus liesti.

Suteikite dar vieną šansą savo kilimui – jis visada gali atrodyti puikiai ir toliau patikimai tarnauti. Tiesiog užsakykite kilimų valymo paslaugą ir mes pasirūpinsime Jūsų kilimu.

  • Visada daili kilimo išvaizda;
  • Švarus paviršius ir vidus: jokių dulkių erkučių, žiedadulkių ir kitų alergenų;
  • Įvairių dėmių pašalinimas;
  • Gaivus kilimo kvapas;
  • Ilgesnis tarnavimo laikas.

Pasirūpinkite savo kilimo priežiūra – jei matote išvaizdos pakitimų, nedelsiant kvieskite profesionalus kilimo valymui. Taip pat rekomenduojama periodiškai kilimą valyti dėl dulkių erkučių ir alergenų prevencijos, ypač šaltojo sezono metu, kai ant tekstilės paviršių namuose gali kauptis sezoninius susirgimus sukeliantys virusai. Pasirūpinkite namų švara ir jaukumu!

*Valome tik trumpo plauko kilimus.

Esame lankstūs papildomoms paslaugoms, pagal Jūsu pageidavimus.

GAUTI PASIŪLYMĄ