Top 10 Namų Gamybos Kalėdiniai Eteriniai Eliejai

Pateikiame 10 labiausiai mėgstamų namų gamybos kalėdinių eterinių aliejų difuzoriaus mišinių, kurie šią žiemą sušildys jūsų namus!

Prieskonių mišiniai (eteriniai aliejai)

Šilti, aromatingi gvazdikėlių ir cinamono kvapai dominuoja penkiuose, toliau pateikiamuose mišiniuose. Nepamirškite, kad, naudojant šias pagrindines stipriąsas natas difuzoriuje, gali prireikti šiek tiek laiko (ir/arba stipraus valymo), kad kvapas išsisklaidytų. Taip pat, turite būti tikri, kad jūsų specifinis difuzoriaus modelis tinka citrusiniams aliejams prieš skleidžiant kokius nors mišinius, kurių sudėtyje yra saldžiųjų apelsinų. Ši informacija turėtų būti pateikiama gamintojo instrukcijose, pateikiamose su difuzoriumi.

 

  1. Šilta ir jauku

Šitas mišinys primena šilto, aromatingo gėrimo su ant viršaus patarkuota apelsino žievele gėrimą. Nepaisant to, kad tai yra stiprioji viršutinė nata, saldusis apelsinas šiame mišinyje yra stebėtinai nuvertinamas – užleidžia vietą kardamonui ir lieka per viduriuką.

3 lašai kardamono

1 lašas saldžiojo apelsino

1 lašas gvazdikėlių

1 (dar) lašas saldžiojo apelsino

  1. Aromatingas sidras

Neturint obuolių kvapo eterinio aliejaus, pagaminti mišinį, kvepiantį kaip obuolių sidras, yra sunku. Tačiau, triukas yra paprastas. Saldžiojo apelsino pakanka uoslei sudaryti obuolių iliuziją nepadarant mišinio kvapo per daug citrusiniu.

1 lašas saldžiojo apelsino

2 lašai cinamono žievelės

3 lašai imbiero

  1. Imbierinis sausainis

Jei neturite kvapiojo pipiro ir esate drąsus, pabandykite panaudoti 1 lašą juodojo pipiro. Tai suteikia mišiniui labiau tradicinį aromatingą pyragėlio su imbieru kvapą. Vietoj kvapiojo pipiro galite naudoti muškatą, kad mišiniui suteiktumėte saldesnį, brandesnį aromatą.1 lašas kininio cinamono

3 lašai imbiero

1 lašas gvazdikėlio

1 lašas kvapiojo pipiro

 

 

 

  1. Karamelinė lazdelė

 

 

Karamelinė lazdelė – tai cukrinis saldus skanėstas. Jeigu neturite kininio cinamono, vietoj jo galite naudoti cinamono žievelę. Tačiau kininis cinamonas mišiniui suteikia aromatą, panašesnį į karamelinio saldainio.

1 lašas šaltmėtės

1 lašas kininio cinamono

3 lašai pipirmėtės

 

  1. Švenčių nuotaika

Verta pastebėti, kad pirmą kartą maišant Švenčių nuotaiką, buvo naudojamas tik vienas lašas imbiero kaip antrojo ingrediento, po to įlašintas dar vienas lašas pabaigoje, nes atrodė, kad jo reikia. Kai imbiero buvo įlašinta antrą kartą, mišinys taip pat jau nebekvepėjo. Galite eksperimentuoti, kad pamatytumėte ar kvapas keičiasi ir išsirinktumėte tą, kuris patinka labiausiai.

2 lašai saldžiojo apelsino

2 lašai imbiero

1 lašas cinamono žievelės

1 lašas pušies

 

Neprieskoniniai mišiniai (eteriniai aliejai)

Ši dalis kaip tik tiems, kurie dievina švenčių sezoną, bet jau nebegali pakęsti cinamono kvapo persisunkusių parduotuvių ir prekybos centrų oro. Štai penki labiausiai mėgstami žiemos mišiniai, kuriuose nėra jokio cinamono ir į jį panašių aliejų.

  1. Ilga žiemos naktis

Eglės spygliai šiame mišinyje skleidžia malonų, neįkyrų aromatą, o kedras prideda žemišką pustonį, bet nė vienas jų nedominuoja. Bosvelijos ir rozmarinas taip pat puikiai dera su kitais dviem aliejais ir padaro šį mišinį lengvą ir gaivinantį, o tai suteikia malonų aplinkos aromatą svečiams.

 

2 lašai eglės spyglių

1 lašas kedro

1 – 2 lašai bosvelijų

1 lašas rozmarino

  1. Ėdžiose

Šis saldaus, citrusinio ir žemiško kvapo mišinys – tai Kalėdų duoklė Kasparui, Merkeliui ir Baltazarui – Trys karaliai, kurie nešė dovanas Jėzui gimus. Išbandykite. Esame tikri, kad jums patiks!

2 lašai saldžiojo apelsino

2 lašai bosvelijos

2 lašai miros

  1. Apšerkšniję šakelės

Šis amžinai žalių ir mėtinių aliejų junginys yra energizuojantis ir atgaivinantis. Norėdami labiau mėtinio aromato, lašinkite tik 1 lašą eglės spyglių vietoj dviejų. Jeigu jums labiau patinka pušies kvapas, pabandykite 1 lašą šaltmėtės ir 2 lašus eglės spyglių. Apšerkšniję šakelės puikiai veikia bet kuriuo iš šių derinių!

1 lašas pipirmėtės

2 lašai šaltmėtės

1 lašas kedro

2 lašai eglės spyglių

 

 

 

 

 

 

Kalėdų eglė

Šis mišinys (eteriniai aliejai) – tai puikus rezultatas, gautas imant kedrą, bet atsitiktiniai paimant pačiulį. Žemiškesnis ir mažiau sumedėjęs pačiulis iš tiesų padaro Kalėdų eglės kvapą panašesnį į žaliuojančio miško nei naudojant kedro pagrindą.

2 – 3 lašai eglės spyglių

1 lašas pačiulio

2 – 3 lašai pušies

Priklausomai nuo pačiulio stiprumo, galite norėti pridėti daugiau eglės spyglių ir pušies, kad mišinys būtų subalansuotas.

 

 

Saulėgrįžos saulėtekis

Pavadintas dėl savo energizuojančių savybių ir kai kurių vaisių, iš kurių distiliuojami į sudėtį įeinantys aliejai, spalvų, šis mišinys užpildo kambarį švariu ir gaivinančiu aromatu!

1 lašas citrinos

1 lašas saldžiojo apelsino

1 lašas greipfruto

2 lašai bosvelijos

2 lašai šaltmėtės