I-VII 9.00 - 20.00

Kodėl biurų valymą patikėti „Namų guru“?

Valyti namus yra sunku, o biurų valymas dažnai tampa dar sudėtingesne užduotimi. Žinoma, tik ne tuomet, kai kalbame apie profesionalus. Mūsų, „Namų guru“ komanda pasirūpins visomis biuro kertelėmis. Biurų valymą įsivaizduojame kaip kompleksinę paslaugą, kuri apima visas patalpas, įskaitant ir bendro naudojimo virtuvę, darbuotojų poilsio zonas ir kt.

Biuro valymas kartais sukelia įvairių poreikių, tad siūlome visą paslaugų spektrą:

  • Biuro valymas yra pagrindinė paslauga, apimanti pagrindines valymo užduotis. Galime iš anksto suderintu biuro valymo grafiką arba atvykti išvalyti patalpų pagal poreikį.
  • Biuro langų valymas yra svarbi švaros ir įvaizdžio dalis. Nors kiekvieno periodinio valymo metu biuro langų valymas nėra reikalingas, šios paslaugos komercinėse patalpose prireikia daug dažniau nei namuose. Skirkite pakankamai dėmesio savo biuro langams ir jie visada atrodys puikai.
  • Biuro valymas po statybų yra paslauga, skirta naujakuriams. Tai galimybė atsikelti į naudojimui visiškai paruoštas patalpas ir išvengti nemalonių statybinių dulkių bei smulkių šiukšlių, kurios dažnai neigiamai veikia tik mikroklimatą įmonėje, tiek ir bendrą estetinį vaizdą, gadina ir braižo baldus. Patikėkite šią užduotį mums ir biuras bus visiškai švarus, paruoštas efektyviam darbui.
  • Biuro aplinkos priežiūra apima lauko erdves ir šalia biuro pastato esančią teritoriją. Mūsų komanda pasirūpins ne tik grindinio švara, bet ir augalais: jų priežiūra, o esant poreikiui, ir sodinimu bei derinimu.

Pasirinkite „Namų guru“ biuro valymui ir turėsite patikimą partnerį, kuriuo visada galima pasitikėti. Teikiame visą paslaugų spektrą, kurį papildo ir „Kitos valymo paslaugos“ skiltyje nurodyti darbai. Negaiškite laiko ieškodami, kad išvalys kiliminę dangą, išblizgins langus ar pašalins nuo sofos netyčia atsiradusią dėmę – viską galime atlikti mes.

Jei reikalingas biurų valymas, rinkitės „Namų guru“!

Versle itin svarbu yra pasirinkti patikimus partnerius, o švaros srityje „Namų guru“ yra būtent toks pasirinkimas. Pasinaudokite mūsų teikiamais privalumais, kurie leis visada užtikrinti švarą biuro patalpose:

  • Užsakymai yra priimami bet kuriuo paros metu 24/7, todėl vos įvykus netikėtumui ar atsiradus papildomų paslaugų poreikiui, galite kviesti „Namų guru“ komandą.
  • Paslaugos gali būti teikiamos pagal iš anksto suderintą grafiką, todėl galima pasirinkti valymui optimaliai patogiausią laiką.
  • Esant poreikiui, mūsų komanda Jūsų biuro švara gali pasirūpinti ir po darbo valandų ar savaitgaliais – taip biuras visada bus švarus, o valytojų darbuotojai net nesutiks.
  • Mūsų komandos narius atpažinsite iš profesionaliai atrodančios aprangos, kuri leidžia aiškia identifikuoti jų funkcijas.
  • Teikiant valymo paslaugas naudojame naujausią įrangą ir technologijas, todėl biuro darbuotojai yra visiškai netrikdomi, išvengiama perteklinės drėgmės, nemalonių kvapų… – tik gaiva ir švara!

Esame lankstūs papildomoms paslaugoms, pagal Jūsu pageidavimus.

GAUTI PASIŪLYMĄ