Biuro valymo paslaugos reikalingos kiekvienam ofisui

Kai reikalingos biuro valymo paslaugos

Biuras – vieta, kur daugybė žmonių kasdien dirba savo darbą, tad laiko tvarkytis čia nėra. Kita vertus, aplinka visada turi būti tvarkinga ir švari, o ne blaškyti, kelti stresą ir gaišinti laiką. Ilgai įtikinėti, kad biuro valymo paslaugos reikalingos nereikia, tačiau vis dar kyla įvairių dvejonių renkantis paslaugos tiekėją ir formuojant reikalingų paslaugų paketą.

Didelis biuras?

Nors valymo paslaugos teikėjai kartais juokauja, kad didelių biurų valymas primena filmą „Naktis muziejuje“, iš tikrųjų net ir pats didžiausias biuras jiems nėra neįveikiamas iššūkis. Tai skiria profesionalus nuo samdomų valytojų. Tiesiog skirkite jiems užduotį ir jie ją atliks, nereikalaudami jokių papildomų laiko ar kitų sąnaudų. O tai iš tikrųjų patogu, nes nėra nieko geriau kaip biuras, kuris visada atrodo švarus ir dėl tos švaros visiškai nereikia sukti galvos. Tai privalumas, kurį suteikia biuro valymo paslaugos profesionalai.

Kokių paslaugų reikia?

Valymo paslaugų poreikis yra esminis kriterijus, lemiantis valymo kainą, tad šis klausimas įmonių vadovams ir biurų valdytojams visada svarbus. Ir nebūtinai didelio biuro valymas kainuos brangiau už mažą ofisą – galutinę kainą lemia pasirinktas paslaugų komplektas. Jei patalpose yra kiliminė danga, reikalingas jos valymas, o periodiškai būtina atlikti ir giluminį valymą, palyginti su plytelėmis tokios dangos priežiūra yra kiek sudėtingesnė, nes plyteles pakanka nuplauti ir išblizginti. Taip pat daug įtakos turi ir biuro patalpų paskirtis – vietos, kuriose lankosi daugybė žmonių turi būti valomos dažniau yra greičiau užteršiamos, ypač šaltojo sezono metu. Tokių pavyzdžių gali būti daugybė, tačiau užsakovui niekada nereikia sukti dėl to galvos. Valymo paslaugos teikėjai yra savo srities profesionalai, tad jie turėtų detaliai aptarti siūlomą paslaugų derinį ir periodiškumą, padėti klientui pasirinkti optimalų variantą kiekvienu atveju.

Biuro valymo paslaugos užtikrina saugią darbo aplinką
Kiekvienai darbovietei reikalingos biuro valymo paslaugos

Švara biure gali kainuoti brangiai

Biuro valymo paslaugos kaina gali svyruoti, priklausomai nuo įvairių veiksnių. Vis dėlto neprofesionalus valymas bet kuriuo atveju gali kainuoti ne tik kelis, bet ir keliolika kartų daugiau. Pavyzdžiui, žiemos metu netinkamai valomame biure išliks mikrobų ir bakterijų, kurie sukelia virusinius susirgimus, o darbdaviui sergantys darbuotojai visada kainuoja brangiai. Kitas pavyzdys yra šiltojo sezono metu daugelį užklumpančios alergijos, kurios itin blaško ir trukdo susikaupti, o už darbuotojų klaidas taip pat moka darbdavys. Tai tik keletas atvejų, kai profesionalios biuro valymo paslaugos yra pasirinkimu, padedančių užbėgti nesklandumams už akių ir jų išvengti, o kartu šis pasirinkimas užtikrina ir spindinčią švarą.

Kaip pasirinkti?

Biuro valymo paslaugos Vilniuje yra teikiamos ne vienos kompanijos, tad jei norite atrasti patikimą partnerį savo verslui ir dėl biuro švaros nesukti galvos, teks įdėti truputį pastangų. Pirmiausiai pravartu pasidomėti informacija internete: atsiliepimais, teikiamų paslaugų asortimentu ir kita informacija. Galite išsirinkti keletą kandidatų ir su jų atstovais susitikti puodeliui kavos. Savo darbą išmanantys profesionalai atsakys į visus klausimus ir padės suformuoti optimalų reikalingų paslaugų sąrašą, patars, kokius valymo būdus, priemones ir intervalus geriausiai pasirinkti.

Taip pat svarbi ir valymo paslaugas teikiančios įmonės vidinė kultūra, ypač jei biuro darbuotojai ar čia užsukantys įmonės klientai turės galimybę su valymu besirūpinančia komanda susidurti akis į akį. Tinkama apranga, leidžianti identifikuoti darbuotojo funkciją, diskretiškas ir mandagus bendravimas – deja, bet valymo paslaugų sferoje ne visi investuoja į šiuos dalykus, o dirbant verslo sektoriuje tai dažnai pakiša koją. Juk kiekvienas žmogus biure reprezentuoja įmonės veiklą, prisideda prie įvaizdžio formavimo – tai dar vienas kriterijus, kuris itin svarbus renkantis, kas valys jūsų biurą.

Biuro valymo paslaugos – galimybė sutaupyti

Nors iš pirmojo žvilgsnio gali pasirodyti, kad biuro valymo paslaugos yra gana brangios, vertinant ilgalaikėje perspektyvoje daugeliu atveju yra priešingai, šis pasirinkimas padeda sutaupyti. Lengviausia finansinę naudą įvertinti valymo paslaugų teikėjus lyginant su samdomu valytoju. Pastaruoju atveju darbdavys turėtų ne tik atlikti tokio darbuotoja paiešką, o esant reikalui ir jį apmokyti, bet ir apmokėti atostogas, laisvadienius, o darbuotojui susirgus ieškoti jam pamainos. Visa tai daugiau nei finansiniai rūpesčiai, o valymo paslaugų įmonės padeda viso to išvengti. Be to, darbuotoją reikia aprūpinti valymo priemonėmis ir įranga, kuri dažnai yra gana brangi, ypač jei samdomas valytojas turi pasirūpinti didesnio ploto biuru. Valytojai profesionalai turi savo įrangą ir priemones, jie renkasi būdus, kurie yra efektyviausi, pritaiko tinkamiausias priemones ir produktus.

Daugelis verslininkų pripažįsta, kad pasirinkti biuro valymo paslaugas buvo itin naudingas sprendimas, kuris leidžia pamiršti kasdienes buitines biuro problemas, sutaupyti ir kasdien džiaugtis švaria bei tvarkinga aplinka. Negaiškite laiko ir rinkitės kokybiškas valymo paslaugas savo biurui.